Polski ekspert boleśnie zakpił z Macrona. Chodzi o to zdjęcie z Ukrainy (FOTO)

Jarosław Wolski za pośrednictwem swojego konta na Twitterze opublikował dwa zdjęcia. Na pierwszym z nich widzimy obraz przedstawiający Jezusa Chrystusa z Judaszem. Natomiast po prawej stronie znalazło się zdjęcie Emmanuela Macrona i Włodomyra Załenskiego.
Polecamy także: Kaczyński kontra Petru w sądzie. Zaskakująca decyzja Sądu Najwyższego

Wojna na Ukrainie trwa już ponad 100 dni. Przez ten czas Ukraińcy stawiają bardzo twardy opór względem atakujących sił rosyjskich. Z pomocą dla walczącej Ukrainy przychodzi zachód, który wspiera na wiele sposobów zaatakowanego przez Rosjan wschodniego sąsiada Polski.

Polecamy także: Giertych kontra dziennikarz TVP. Jest ważna decyzja sądu

Dziś już wiadomo, że wstępne założenia Kremla w związku z inwazją na Ukrainę nie powiodły się. Ukraińcy walczą i wciąż liczą na wsparcie innych państw. Z tego powodu bardzo ważne są wizyty przywódców innych krajów i organizacji na Ukrainie.

Wczoraj media śledziły bardzo uważnie wydarzenia mające miejsce w Kijowie. To właśnie do stolicy naszych wschodnich sąsiadów przybyli z wizytą przedstawiciele Włoch, Niemiec, Francji oraz także Rumunii.

Polecamy również: Wpadka Tuska? Polityk wrzucił zdjęcie z mamą. Internauci byli bezlitośni (FOTO)

Do sieci z tego wydarzenia trafiło wiele nagrań, wypowiedzi i także zdjęć. Jedno z nich stało się w bardzo szybkim tempie popularne i szeroko komentowane i interpretowane. Nie zabrakło przy tym najbardziej skrajnych porównań.

Jarosław Wolski i zdjęcie Załenskiego z Macronem

Sytuacja na Ukrainie jest ciężka. Siły zbrojne naszych wschodnich sąsiadów dzielnie walczą z wojskami Federacji Rosyjskiej. W tym ciężkim czasie dla Ukrainy ważne jest przede wszystkim wsparcie zachodu.

Polecamy również: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znana dziennikarka

W czwartek prezydent Francji Emmanuel Macron, kanclerz Niemiec Olaf Scholz, premier Włoch Mario Draghi i prezydent Rumunii Klaus Iohannis pojawili się z wizytą w Kijowie.

Polecamy również: To koniec. Tomasz Lis stracił bardzo ważne stanowisko

Szczególnego rozgłosu po wizycie nabrało jedno z wykonanych zdjęć, na którym uwieczniono Włodomyra Załenskiego i Emmanuela Macrona. Krótkiego tweeta na ten temat zamieścił ekspert i cywilny analityk zajmujący się wojskiem i obronnością – Jarosław Wolski.

Znajduję zabawnymnapisał Wolski.

 

Kim jest Jarosław Wolski?

Jarosław Wolski to ekspert niezależny, który jest cywilnym analitykiem zajmującym się wojskiem i obronnością.

Polecamy również: Najnowszy sondaż. PiS może zacierać ręce, złe wieści dla opozycji
Wolski specjalizuje się w broni pancernej i przeciwpancernej, jest także częstym gościem kanału „Historia realna”. Sam posiada także własny kanał na YouTube: „WoW – Wolski o Wojnie”.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Nie żyje gwiazda programu TVP. Szokujące okoliczności śmierci

Najnowszy sondaż wyborczy. Fatalny wynik jednej partii

Marek Jakubiak bezlitosny dla Jachiry. Polityk pokazał ten obrazek (FOTO)

Mocny wpis Ziemkiewicza. Wspomniał o Andrzeju Lepperze

Miłosz Kłeczek bezlitosny dla opozycji. Pokazał to niefortunne zdjęcie (FOTO)