Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znana dziennikarka

Nie żyje Agnieszka Gawerska-Jabłonowska – była dziennikarka Telewizji Polskiej oraz korespondentka.

Na temat jej śmierci wpis za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała między innymi aktualna dziennikarka TVP – Anna Popek, która to z Agnieszką Gawerską-Jabłonowską pracowała w dzienniku informacyjnym Telewizji Polskiej – „Panorama”.

Polecamy także: Trzaskowski pojawił się na meczu Legii. Kibice nie mieli dla niego litości

Agnieszka Gawerska-Jabłonowska przez wiele lat była związana przede wszystkim z Telewizją Polską. To właśnie za sprawą publicznego nadawcy pracowała w programie „Panorama”. Wykonywała także obowiązki korespondentki telewizji publicznej z Rzymu.

Dziennikarka była także wydawcą magazynu „Reporter Polski”. O śmierci Agnieszki Gawerskiej-Jabłonowskiej poinformowała jej córka. Do tej sumtnej wiadomości odniosły się także osoby znające dziennikarkę i będące z jej środowiska zawodowego.

Polecamy również: Bardzo dobry sondaż dla PiS. Opozycja może być w szoku

Wpis za pośrednictwem mediów społecznościowych zamieściła między innymi dziennikarka Telewizji Polskiej – Anna Popek, która pracowała razem z Agnieszką Gawerską-Jabłonowską w Panoramie.

Wpis na Facebooku zamieścił także były dziennikarz Dariusz Łukawski, który przywołał mało znaną sytuację związaną z dziennikarką.

Polecamy również: Wyburzyć Pałac Kultury? Jednoznaczna postawa Polaków (WYNIKI)

To ona przygotowywała się do wejścia na żywo do Panoramy z Placu św. Piotra gdy odszedł JP2. Panorama wtedy jedyny raz w historii, nie została wyemitowana, a na obu antenach TVP pojawił komunikat przygotowany przez księdza z Red. katolickiejnapisał Dariusz Łukawski.

Nie żyje Agnieszka Gawerska-Jabłonowska

Odeszła Agnieszka Gawerska-Jabłonowska . Wieloletnia dziennikarka Panoramy, korespondentka TVP w Rzymie, wydawca magazynu „Reporter Polski”. Świetna dziennikarka i super koleżanka. Ciepła, mądra, pracowitanapisał Dariusz Łukawski na Facebooku.

Polecamy również: Ten polityk zastąpi Andrzeja Dudę? Zaskakujący wynik sondażu

To ona przygotowywała się do wejścia na żywo do Panoramy z Placu św. Piotra gdy odszedł JP2. Panorama wtedy jedyny raz w historii, nie została wyemitowana, a na obu antenach TVP pojawił komunikat przygotowany przez księdza z Red. katolickiej. Godzinę później nadaliśmy wydanie specjalne, które zaczęła oczywiście Agnieszka. Profesjonalnie, spokojnie, konkretnie mimo emocji, które rozwalały nas wszystkich. Teraz też nami targają emocje. Aga zawsze mogliśmy na Ciebie liczyć. Dziękiczytamy w publikacji byłego dziennikarza TVP.

Polecamy także: Najnowszy sondaż. Zaskakująca zamiana miejsc w czołówce

Do smutnej wiadomości odniosła się także Anna Popek.

Zmarła Agnieszka Gawerska, moja koleżanka z Panoramy, w której razem pracowałyśmy. Sympatyczna i pomocna, dobra kolezanka i dobra dziennikarka. Niech odpoczywa w pokojunapisała dziennikarka TVP.

Źródło: Onet, Radio Zet

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)