Nie żyje gwiazda programu TVP. Szokujące okoliczności śmierci

Ta wiadomość może być sporym szokiem dla fanów programu „Rolnik szuka żony”. Media obiegła bardzo smutna wiadomość o śmierci jednego z uczestników show prowadzonego przez Martę Manowską.

Polecam również: Najnowszy sondaż wyborczy. Fatalny wynik jednej partii
Chodzi o Krzysztofa Pachuckiego, który był jednym z rolników, który pojawił się w 8. edycji bijącego rekordy popularności programu. Śmierć mężczyzny jest tym bardziej szokująca, ponieważ mężczyzna za pośrednictwem programu odnalazł swoją miłość.

„Rolnik szuka żony” to jeden z bardziej popularnych polskich programów rozrywkowych, którego emisja odbywa się na antenie Telewizji Polskiej.

Polecam również: Marek Jakubiak bezlitosny dla Jachiry. Polityk pokazał ten obrazek (FOTO)
Jego prowadzącą od samego początku jest Marta Mamowska, która od 2014 roku stara się pomóc uczestnikom show w odnalezieniu swojej drugiej życiowej połówki. Program na przestrzeni lat został także doceniony i uzyskał dwukrotnie nagrodę „Telekamery” w kategorii „program rozrywkowy” w roku 2015 i 2017.

Program „Rolnik szuka żony” to z pewnością szansa dla rolników i rolniczek na odnalezienie miłości życia. Jednym z uczestników ostatniej edycji był Krzysztof Pachucki. Mężczyzna za pośrednictwem programu poznał Bogusię, z którą postanowił w listopadzie poprzedniego roku wziąć ślub.
Polecamy również: Tusk ponownie zaatakował rząd PiS. Dostał nieoczekiwaną i mocną ripostę

Niestety szczęście Krzysztofa i Bogumiły nie trwało zbyt długo. Media obiegła smutna informacja na początku bieżącego tygodnia o śmierci mężczyzny, który miał popełnić samobójstwo.

Gwiazda „Rolnik szuka żony” nie żyje

Krzysztof Pachucki był jednym z uczestników 8. edycji „Rolnik szuka żony”. W programie poznał Bogusię, z którą w listopadzie 2021 roku wziął ślub. Jednak problemy pojawiły się bardzo szybko.

Polecamy także: Polska pogrążona w żałobie. Nie żyje legendarny polski aktor

Nie było tam różowo. Bogusia już wcześniej dawała sygnały, że bywa z nim trudno. Otoczyła go troską, miłością, kochała go całym sercem, ale na tę chorobę nie ma mocnych” – zdradził informator JastrząbPost.
Polecamy również: Widzowie i fani Magdaleny Ogórek będą w szoku. „Mogłoby dojść do nieszczęścia”

Krzysztof wzmagał się z depresją. Rolnik w pewnym momencie postanowił odebrać sobie życie. Ostatnie pożegnanie Krzysztofa odbyło się w minioną sobotę w kościele pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Świętajnie na Mazurach.

Źródło: Onet, Pomponik

Polecamy także: 

Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znana dziennikarka

Trzaskowski pojawił się na meczu Legii. Kibice nie mieli dla niego litości

To koniec. Tomasz Lis stracił bardzo ważne stanowisko

Najnowszy sondaż. PiS może zacierać ręce, złe wieści dla opozycji

Doda nie wytrzymała. Wprost zadrwiła z TVN na żywo w Polsacie (wideo)