Mocny wpis Ziemkiewicza. Wspomniał o Andrzeju Lepperze

Rafał Ziemkiewicz za pośrednictwem swojego konta na Twitterze przed dwoma laty zamieścił bardzo wymowny wpis, w którego treści odniósł się do nie żyjącego już Andrzeja Leppera. Na co publicysta zwrócił uwagę?

Rafał Ziemkiewicz to jeden z bardziej popularnych polskich dziennikarzy i publicystów. Ze względu na swoje poglądy i wypowiedzi ma zarówno szerokie grono zwolenników, jak i także przeciwników. Publicysta jest aktywny w mediach społecznościowych.

Polecamy również: Miłosz Kłeczek bezlitosny dla opozycji. Pokazał to niefortunne zdjęcie (FOTO)

Wiele z jego przemyśleń można napotkać choćby na jego koncie na Twitterze. To właśnie za pośrednictwem tego serwisu społecznościowego dziennikarz opublikował jeden z dość popularniejszych wpisów.

Screeny omawianej publikacji Rafała Ziemkiewicza od pewnego czasu krążą po internecie. Publicysta odniósł się w niej do Andrzeja Leppera i „salonowych gnid”.

Polecamy również: Widzowie i fani Magdaleny Ogórek będą w szoku. „Mogłoby dojść do nieszczęścia”

Dziennikarz wspomniał przy tym bardzo popularne powiedzenie, które w swoim czasie stało się wręcz kultowe i odnosiło się do osoby Leszka Balcerowicza, a więc „Balcerowicz musi odejść”.

Rafał Ziemkiewicz i wpis o Lepperze

Rafał Ziemkiewicz za pośrednictwem swojego konta na Twitterze przed dwoma laty zamieścił bardzo wymowny wpis, w którego treści odniósł się do nie żyjącego już Andrzeja Leppera.

Polecamy również: Tusk ponownie zaatakował rząd PiS. Dostał nieoczekiwaną i mocną ripostę

W tym kontekście dziennikarz wspomniał pewien popularny w swoim czasie slogan polityczny – „Balcerowicz musi odejść”.

Śp Lepper był przez te salonowe gnidy szargany jako megacham, bo mówił, że „Balcerowicz musi odejść”. Nie mówił, że ma „wyp***ć”, ani żeby Balcerowicza „J***ć” – tylko, że „musi odejść”. I wszystkie te „inteligencke” k***** jeździły po nim jak po burej s**e. Patrzcie na nie teraznapisał Ziemkiewicz.

Polecamy także: Polska pogrążona w żałobie. Nie żyje legendarny polski aktor

Wpis polityka odnosił się do innych wpisów zamieszczonych w sprawie posłanki Joanny Scheuring-Wielgus. Z wpisu serwisu „wPolityce” powiązanego z publikacją Rafała Ziemkiewicza wynika, że chodzi o wtargnięcie do kościoła przez aktualną poseł związaną z Lewicą.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znana dziennikarka

Trzaskowski pojawił się na meczu Legii. Kibice nie mieli dla niego litości

To koniec. Tomasz Lis stracił bardzo ważne stanowisko

Najnowszy sondaż. PiS może zacierać ręce, złe wieści dla opozycji

Doda nie wytrzymała. Wprost zadrwiła z TVN na żywo w Polsacie (wideo)