To koniec. Tomasz Lis stracił bardzo ważne stanowisko

Tomasz Lis to bez wątpienia jeden z bardziej popularnych dziennikarzy w Polsce. W trakcie swojej kariery pracował w najbardziej popularnych stacjach telewizyjnych w naszym kraju.

Polecamy również: Bardzo dobry sondaż dla PiS. Opozycja może być w szoku

Tomasz Lis dał się poznać także jako redaktor naczelny Newsweek Polska. Dziś właśnie na temat tego stanowiska, które przez lata piastował obiegła media wiadomość, która niejedną osobę może zaskoczyć.

Polecamy również: Wyburzyć Pałac Kultury? Jednoznaczna postawa Polaków (WYNIKI)

Tomasz Lis jest znany przede wszystkim z pracy w takich polskich stacjach telewizyjnych jak Telewizja Polska, Polsat oraz także TVN. Jeszcze tak niedawno dziennikarz zyskiwał popularność za sprawą swojego programu na antenie Telewizji Polskiej „Tomasz Lis na żywo”. To właśnie w trakcie jego emisji rozmawiał z przedstawicielami wielu dziedzin i środowisk, lecz zdecydowanie przeważali w tym przypadku politycy.

Nie jest także żadną tajemnicą, że były gwiazdor TVP nie przepada za aktualną władzą w Polsce, co dość często zdarza mu się wyrażać za pośrednictwem choćby mediów społecznościowych.

Polecamy również: Ten polityk zastąpi Andrzeja Dudę? Zaskakujący wynik sondażu

Tym razem jednak za ich pomocą ogłosił wiadomość, która dla wielu jego zwolenników może być sporym zaskoczeniem. Wynika z niej wprost, że Tomasz Lis odchodzi z Newsweeka, a co za tym idzie – nie będzie już jego redaktorem naczelnym.

Tomasz Lis odchodzi z Newsweeka

Tomasz Lis stanowisko redaktora naczelnego Newsweek Polska objął 26 marca 2012 roku. Swoje obowiązki na tym stanowisku pełnił przez ponad dziesięć lat. O zaskakującym obrocie spraw dziennikarz postanowił poinformować za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Tomasz Lis podziękował swoim kolegom z Newsweeka i podkreślił także, że „Newsweek jest w doskonałych rękach i ma przed sobą świetną przyszłość.

Polecamy także: Najnowszy sondaż. Zaskakująca zamiana miejsc w czołówce

Jest czas powitań i czas pożegnań. Serdecznie dziękuję moim koleżankom i kolegom z Newsweeka za dziesięcioletnią wspólną pracę, fascynującą przygodę w niezwykłych czasach. Newsweek jest w doskonałych rękach i ma przed sobą świetną przyszłość. Powodzenianapisał Tomasz Lis za pośrednictwem swojego konta na Twitterze.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)