Marek Jakubiak bezlitosny dla Jachiry. Polityk pokazał ten obrazek (FOTO)

Marek Jakubiak za pośrednictwem swojego konta na Twitterze opublikował zdjęcie z fragmentem wypowiedzi posłanki z ramienia Koalicji Obywatelskiej – Klaudii Jachiry.

Polecamy także: Mocny wpis Ziemkiewicza. Wspomniał o Andrzeju Lepperze

Przy pomocy tego wpisu były parlamentarzysta z ramienia formacji Kukiz’15 przywitał się z internautami 1 czerwca na swoim koncie na Twitterze.

Marek Jakubiak jeszcze w zeszłej kadencji polskiego Sejmu wykonywał obowiązki posła. W wyborach parlamentarnych w 2019 wystartował do Sejmu z ramienia KWW Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy, lecz  nie uzyskał mandatu.

Polecamy również: Miłosz Kłeczek bezlitosny dla opozycji. Pokazał to niefortunne zdjęcie (FOTO)

Mimo wszystko polityk stara się aktywnie komentować bieżące wydarzenia na polskiej scenie politycznej. Marek Jakubiak co pewien czas obiera sobie na swój celownik polityków opozycji. Tak też było na początku bieżącego miesiąca.

Marek Jakubiak 1 czerwca opublikował wpis, na którym widniało zdjęcie posłanki Koalicji Obywatelskiej – Klaudii Jachiry. Z kolei u góry obrazka znalazł się napis będący fragmentem cytatu z wypowiedzi wspomnianej polityk największej formacji opozycyjnej w polskim Sejmie.

Polecamy również: Widzowie i fani Magdaleny Ogórek będą w szoku. „Mogłoby dojść do nieszczęścia”

Jachira: ok, jesteśmy beznadziejni, ale to wy nas wybraliście – brzmi napis powyżej opublikowanego zdjęcia przez Marka Jakubiaka. O co dokładnie chodziło w tej wypowiedzi popularnej posłanki z ramienia Koalicji Obywatelskiej?

Marek Jakubiak i zdjęcie Klaudii Jachiry

Marek Jakubiak jeszcze do 2019 roku wykonywał obowiązki związane z piastowaniem mandatu posła na Sejm RP. Reelekcji w bieżącej kadencji nie udało mu się uzyskać.

Mimo wszystko były polityk formacji Kukiz’15 stara się zachować aktywność w przestrzeni publicznej. Często możemy poznać jego zdanie na temat bieżących wydarzeń politycznych mających miejsce w Polsce. To jednak nie wszystko.

Polecamy również: Tusk ponownie zaatakował rząd PiS. Dostał nieoczekiwaną i mocną ripostę

Marek Jakubiak potrafi również w dość humorystyczny sposób odnieść się do polskich polityków. Przekonała się o tym między innymi Klaudia Jachira, które zdjęcie wraz z fragmentem dawnej wypowiedzi Marek Jakubiak postanowił opublikować za pośrednictwem swojego konta na Twitterze.

– Jesteśmy beznadziejni, biorę za to odpowiedzialność, ale powiem wam szczerze – w końcu to wy nas wybraliście – brzmi wypowiedź Klaudii Jachiry, który w 2020 roku przywołał w jednym ze swoich artykułów portal „Onet”.

W ten sposób posłanka miała się odnieść do zarzutów wyborców o to, że opozycja jest „słaba” i nie może sobie poradzić w konfrontacji z Prawem i Sprawiedliwością.

Polecamy także: Polska pogrążona w żałobie. Nie żyje legendarny polski aktor

– Na każdym kroku słyszę jaka to opozycja jest zła i słaba. Ok, jesteśmy beznadziejni, biorę za to odpowiedzialność, ale powiem wam szczerze – w końcu to wy nas wybraliście. Politycy odzwierciedlają społeczeństwo, przynajmniej w jakimś stopniu, więc jeżeli jesteście na kogoś bardzo źli, to za te 3,5 roku ich po prostu nie wybierajcie – powiedziała, zwracając się do wyborców opozycyjnych partii.

Fragment słów Klaudii Jachiry postanowił za pośrednictwem mediów społecznościowych przypomnieć Marek Jakubiak.

 

Źródło: Onet

Polecamy także: 

Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znana dziennikarka

Trzaskowski pojawił się na meczu Legii. Kibice nie mieli dla niego litości

To koniec. Tomasz Lis stracił bardzo ważne stanowisko

Najnowszy sondaż. PiS może zacierać ręce, złe wieści dla opozycji

Doda nie wytrzymała. Wprost zadrwiła z TVN na żywo w Polsacie (wideo)