Wpadka Tuska? Polityk wrzucił zdjęcie z mamą. Internauci byli bezlitośni (FOTO)

Donald Tusk za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikował swoje zdjęcie z mamą. Wpis z fotografią lidera Platformy Obywatelskiej jest związany z przypadającym na dziś Dniem Matki.

Jednak jeden z internautów bardzo dogłębnie postanowił przeanalizować zamieszczony obraz przez polityka. Bardzo szybko zauważył wyraźny szczegół.

Polecamy również: Doda nie wytrzymała. Wprost zadrwiła z TVN na żywo w Polsacie (wideo)

Donald Tusk w lipcu poprzedniego roku postanowił wrócić do krajowej polityki. Jednym z głównych celów byłego przewodniczącego Rady Europejskiej jest przede wszystkim odbicie władzy z rąk Zjednoczonej Prawicy, na której czele stoi Prawo i Sprawiedliwość.

W związku z tym lider Platformy Obywatelskiej stawia na sporą aktywność na wielu płaszczyznach. Chodzi tu między innymi o aktywność Tuska zarówno w przestrzeni wirtualnej, jak i również realnej.

Polecamy również: Widzowie i fani Magdaleny Ogórek będą w szoku. „Mogłoby dojść do nieszczęścia”

Dziś jednak omówimy wpis byłego szefa polskiego rządu, który to polityk zamieścił za pośrednictwem Twittera. Nie ulega wątpliwości, że publikacja jest związana z przypadającym na dziś Dniem Matki.

W związku z tym polityk postanowił opublikować zdjęcie z dzieciństwa, na którym oprócz niego jest także jego mama. Jednak niektórzy z internautów zwrócili uwagę na pewien dość wyraźny szczegół. O co dokładnie chodzi?

Donald Tusk i zdjęcie z mamą

Dziś dla wielu matek jest wyjątkowy dzień. Chodzi oczywiście o przypadający na dziś Dzień Matki. Z tej okazji w wielu miejscach w internecie możemy spotkać dowody pamięci o swoich ukochanych rodzicielkach ze strony dzieci.

Polecamy również: Tusk ponownie zaatakował rząd PiS. Dostał nieoczekiwaną i mocną ripostę

Na takie ruchy w przestrzeni mediów społecznościowych decydują się także politycy. Wśród nich jest lider Platformy Obywatelskiej i były przewodniczący Rady Europejskiej – Donald Tusk.

Były szef polskiego rządu zamieścił na Twitterze zdjęcie z dzieciństwa wraz ze swoją mamą. Nad fotografią polityk napisał:

Moja Mama była dla mnie jak słońce. I pewnie wszystkie mamy są dla swoich dzieci jak słońca na niebienapisał lider Platformy Obywatelskiej za pośrednictwem swojego konta na Twitterze.

Polecamy także: Polska pogrążona w żałobie. Nie żyje legendarny polski aktor

Jednak część internautów zwróciła swoją uwagę na to, że opublikowane zdjęcie przez Donalda Tuska pochodzi z internetu, a nie choćby z rodzinnych zbiorów fotograficznych byłego premiera. Na obrazku widać bowiem, że zdjęcie zostało wyszukane najprawdopodobniej za pomocą wyszukiwarki internetowej.

Na ten aspekt swoją uwagę zwrócili niektórzy internauci. A co wy uważacie na ten temat? Wpadka, czy coś normalnego?

 

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znana dziennikarka

Trzaskowski pojawił się na meczu Legii. Kibice nie mieli dla niego litości

To koniec. Tomasz Lis stracił bardzo ważne stanowisko

Najnowszy sondaż. PiS może zacierać ręce, złe wieści dla opozycji

Doda nie wytrzymała. Wprost zadrwiła z TVN na żywo w Polsacie (wideo)