Niecodzienna sytuacja w TVN. Monika Olejnik na koniec nie wytrzymała (wideo)

Monika Olejnik w swoim programie „Kropka nad I” poruszyła temat dotyczący aktualnych wydarzeń na Ukrainie w związku z agresją na to państwo ze strony Federacji Rosyjskiej.

Polecamy także: Putin ma kłopot. Media: doszło do buntu żołnierzy

Jednymi z gości znanej dziennikarki byli dziennikarz ukraiński –  Żenia Klimakin oraz prof. Ola Hnatiuk – tłumaczka i pisarka.

Polecamy także: To Rosję bardzo zaboli. Zachód może zastosować radykalną sankcję

Świat od czwartku cały czas spogląda na wydarzenia mające miejsce na Ukrainie, gdzie trwają walki z siłami rosyjskimi, które zaatakowały kraj ze stolicą w Kijowie.

Polecamy również: Kolejny cios dla Putina. Mocna publikacja córki rosyjskiego oligarchy i właściciela Chelsea

Z całego świata w związku z tym napływają liczne głosy sprzeciwu i potępienia wobec władz Rosji. Z kolei względem Ukrainy organizowana jest pomoc. Do sieci cały czas trafiają nagrania i zdjęcia przedstawiające skutki powstałego konfliktu.

Polecamy również: Premier przekazał smutną wiadomość. Nie żyje były minister

Duża pomoc dla Ukrainy płynie także z Polski. Minister Obrony Narodowej – Mariusz Błaszczak za pośrednictwem swojego konta na Twitterze poinformował o wysłaniu konwoju z amunicją.

Konwój z amunicją, którą przekazujemy Ukrainie dotarł już do naszych sąsiadów. Wspieramy Ukraińców, jesteśmy solidarni i stanowczo sprzeciwiamy się rosyjskiej agresjinapisał szef MON za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Monika Olejnik  i łzy w programie „Kropka nad I”

Do sieci trafił fragment nagrania z popularnego programu stacji telewizyjnej TVN – Kropka nad I. Jego prowadzącą jest znana dziennikarka Monika Olejnik, która tym razem rozmawiała w jego trakcie między innymi z dziennikarzem ukraińskim Żenią Klimakinem oraz prof. Olą Hnatiuk, tłumaczką i pisarką.

Polecamy także: Kaczyński bezlitosny dla Nitrasa w Sejmie. „Do lekarza” (wideo)

Tematem były aktualne wydarzenia na Ukrainie, która to została zatakowana w czwartek przez Rosję. Pod koniec programu z oczu gości oraz także prowadzącej Moniki Olejnik poleciały łzy.

Wojna na Ukrainie

Konflikt Ukrainy z Rosją trwa od czwartku. Przed rozpoczęciem ataku na Ukrainę poinformowano o uznaniu przez Rosję niepodległości dwóch separatystycznych republik ludowych – Donieckiej Republiki Ludowej oraz także Ługańskiej Republiki Ludowej.

Polecamy także: Awantura w TVP. Jaki do posła z Lewicy: „Czy Pan potrafi nie być chamem?” (wideo)

Po ataku Federacji Rosyjskiej na Ukrainę w kierunku Moskwy spływają głosy potępienia dla zachowania władz tego państwa.

Źródło: TVN, Twitter

Polecamy również: 

Marta Lempart wróciła i szokuje. Takich słów mało kto się spodziewał (wideo)

Nowy sondaż wyborczy. Fatalne wieści dla KO i Donalda Tuska

Problemy Rafała Ziemkiewicza. Dziennikarz poinformował o tym wprost

Zaskakujące zdjęcie Wałęsy. Pokazał je Sławomir Cenckiewicz (foto)

Niepokojący wpis Roberta Mazurka. Dziennikarz podjął stanowczą decyzję