Awantura w TVP. Jaki do posła z Lewicy: „Czy Pan potrafi nie być chamem?” (wideo)

Europoseł Patryk Jaki w mocnych słowach zwrócił się do polityka Lewicy – Andrzeja Szejny w trakcie trwania programu „Strefa Starcia” w TVP.

Polecamy również: Poważne spięcie w TVP między politykami PiS i KO. „Rodziców pan mi obrażać nie będzie!” (wideo)

Polityk z ramienia Nowej Lewicy na nagraniu, które trafiło do sieci zakłócił w pewnym momencie wypowiedź polityka Solidarnej Polski. W tej sytuacji europoseł postanowił stanowczo zaregować.

Polecamy również: Dziennikarze TVN i GW oburzeni. W taki sposób odpowiedział im minister (wideo)

Patryk Jaki to zdecydowanie jeden z bardziej popularnych posłów reprezentujących Solidarną Polskę, która wraz z Prawem i Sprawiedliwością tworzy obóz rządzący Zjednoczonej Prawicy. Były minister sprawiedliwości często za pośrednictwem mediów społecznościowych publikuję nagrania swoich wypowiedzi, które dotyczą często bieżących spraw naszego kraju.

Polecamy także: Tusk mocno o PiS. Szybka riposta Beaty Mazurek: „Jednym słowem: PO”

Jednym z głośniejszych nagrań było to, w którym Patryk Jaki postanowił odnieść się do prezydenta Andrzeja Dudy w kontekście reform polskiego wymiaru sprawiedliwości.

Jest mi wstyd za to, że na niego głosowałem, że namawiałem, chociaż widziałem jego słabość, jego weta. Wiedziałem, że jest odpowiedzialny za niepowodzenie reformy sprawiedliwościmówi Patryk Jaki na zamieszczonym przez siebie nagraniu w sieci.

Polecamy także: Kaczyński bezlitosny dla Nitrasa w Sejmie. „Do lekarza” (wideo)

Z kolei dziś głośno jest o słowach, które polityk Solidarnej Polski skierował do posła Nowej Lewicy – Andrzeja Szejny w programie „Strefa Starcia” w Telewizji Polskiej. Co dokładnie powiedział Patryk Jaki?

Patryk Jaki w mocnych słowach do Andrzeja Szejny z Nowej Lewicy

Europoseł Patryk Jaki w dość mocnych słowach postanowił zwrócić się do polityka Lewicy – Andrzeja Szejny w trakcie trwania programu „Strefa Starcia” w TVP. Polityk z ramienia Nowej Lewicy na nagraniu, które trafiło do sieci zakłócił w pewnym momencie wypowiedź polityka Solidarnej Polski. W tej sytuacji europoseł postanowił stanowczo zaregować.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)