Kolejny cios dla Putina. Mocna publikacja córki rosyjskiego oligarchy i właściciela Chelsea

Sofia Abramowicz, córka właściciela Chelsea FC – Romana Abramowicza, zamieściła za pośrednictwem mediów społecznościowych bardzo wymowny wpis, w którym bezpośrednio uderzyła w prezydenta Rosji – Władimira Putina. Co dokładnie opublikowała córka znanego miliardera?

Polecamy także: To Rosję bardzo zaboli. Zachód może zastosować radykalną sankcję

Aktualnie trwa konflikt między Ukrainą a Rosją, który rozpoczął się w tym tygodniu w czwartek za sprawą ataku wojsk Federacji Rosyjskiej. Siły ukraińskie od samego początku stawiają bardzo mocny opór wobec Rosji, która zbiera coraz większe negatywne żniwa swojej decyzji dotyczącej napaści na terytorium polskiego sąsiada.

Polecamy również: Premier przekazał smutną wiadomość. Nie żyje były minister

Do sieci cały czas napływają nagrania oraz zdjęcia z wydarzeń na wschodzie. Z wielu stron świata kierowana jest pomoc dla walczącej Ukrainy. W Polsce organizowane są liczne zbiórki, które mają na celu przekazanie pomocy dla naszych wschodnich sąsiadów.

Polecamy także: Awantura w TVP. Jaki do posła z Lewicy: „Czy Pan potrafi nie być chamem?” (wideo)

Nie brak też negatywnych komentarzy pod adresem samego Putina. Mocne słowa pod adresem prezydenta Rosji skierowała córka rosyjskiego właściciela Chelsea FC – Sofia Abramowicz.

Sofia Abramowicz zamieściła wpis uderzający w Putina

Sofia Abramowicz, córka właściciela klubu piłkarskiego Chelsea FC – Romana Abramowicza, zamieściła za pośrednictwem swojego konta na Instagramie bardzo wymowny wpis, w którym bezpośrednio uderzyła w prezydenta Rosji – Władimira Putina w związku z ostatnimi wydarzeniami dotyczącymi konfliktu między Rosją a Ukrainą.

Polecamy także: Kaczyński bezlitosny dla Nitrasa w Sejmie. „Do lekarza” (wideo)

Największym i najbardziej udanym kłamstwem propagandy Kremla jest to, że większość Rosjan popiera działania Putina”.

Publikacja córki znanego rosyjskiego miliardera może robić wrażenie biorąc pod uwagę to, kim w hierarchii rosyjskich oligarchów jest jej ojciec, który szczególny rozgłos zyskał między innymi za sprawą decyzji o kupnie w 2003 roku londyńskiego klubu piłkarskiego Chelsea FC, który w zeszłym sezonie był triumfatorem Ligii Mistrzów.

Źródło: Onet, Polsat News

Polecamy również: 

Marta Lempart wróciła i szokuje. Takich słów mało kto się spodziewał (wideo)

Nowy sondaż wyborczy. Fatalne wieści dla KO i Donalda Tuska

Problemy Rafała Ziemkiewicza. Dziennikarz poinformował o tym wprost

Zaskakujące zdjęcie Wałęsy. Pokazał je Sławomir Cenckiewicz (foto)

Niepokojący wpis Roberta Mazurka. Dziennikarz podjął stanowczą decyzję