Zaskakujące zdjęcie Wałęsy. Pokazał je Sławomir Cenckiewicz (foto)

Sławomir Cenckiewicz za pośrednictwem swojego konta na Twitterze opublikował zdjęcie, na którym widoczny jest między innymi były prezydent Lech Wałęsa.

Fotografia najpewniej pochodzi z facebookowego profilu byłego prezydenta, który często właśnie w tym miejscu umieszcza swoje zdjęcia.

Polecamy również: Poważne spięcie w TVP między politykami PiS i KO. „Rodziców pan mi obrażać nie będzie!” (wideo)

Zdjęcie Lecha Wałęsa pochodzi ze zbioru kilku innych, które zostały opublikowane przez byłego lidera Solidarności na początku bieżącego tygodnia. Zdjęcia zostały okraszone krótkim podpisem przez byłego prezentera – „Pani Wiktoria”.

Szczególną uwagę ze strony Sławomira Cenckiewicza przykuło zdjęcie Lecha Wałęsy w trakcie najprawdopodobniej zabiegu pedicure. Znany historyk postanowił zrzut zdjęcia opublikować za pośrednictwem swojego konta na Twitterze.

Polecamy również: Dziennikarze TVN i GW oburzeni. W taki sposób odpowiedział im minister (wideo)

Lech Wałęsa bez wątpienia jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, a szczególnie na Facebooku. Były prezydent właśnie za pośrednictwem tego medium społecznościowego często wstawia różnego rodzaju zdjęcia i wpisy. Nie brak także publikacji, które zdecydowanie świadczą o tym, że Lech Wałęsa nie jest zwolennikiem dzisiejszych rządów Zjednoczonej Prawicy, na której czele stoi Prawo i Sprawiedliwość.

Sławomir Cenckiewicz i zaskakujące zdjęcie Lecha Wałęsy

Bez wątpienia Lech Wałęsa bardzo lubi się dzielić różnymi wpisami, zdjęciami, czy także linkami z osobami, które śledzą jego profil na Facebooku. To właśnie za jego pośrednictwem w bieżącym tygodniu były prezydent postanowił opublikować zdjęcie, które dla niektórych osób może się wydać dość zaskakujące, lecz dla drugich i szczególnie tych co śledzą poczynania Lecha Wałęsy w mediach społecznościowych – całkiem standardowe.

Polecamy także: Tusk mocno o PiS. Szybka riposta Beaty Mazurek: „Jednym słowem: PO”

Mianowicie Lech Wałęsa opublikował na Facebooku kilka zdjęć, a wśród nich jedno z zabiegu pedicure. Krótki wpis na ten temat zamieścił za pośrednictwem swojego konta na Twitterze Sławomir Cenckiewicz.

Jak wam mija dzień? ‐ napisał Sławomir Cenckiewicz zamieszczając przy tym zrzut ze zdjęciem byłego prezydenta.

Pod wpisem historyka odbiór fotografii był mieszany. Niektórzy internauci wskazywali, że zabieg byłego prezydenta jest być może związany z ostatnią jego zapowiedzią dotyczącą wyjazdu do Kijowa.

Polecamy także: Kaczyński bezlitosny dla Nitrasa w Sejmie. „Do lekarza” (wideo)

Zgłaszam gotowość natychmiastowego wyjazdu do Kijowa w celu Solidarnej obrony. O gotowości został powiadomiony Pan Ambasador Ukrainy w Polscenapisał na Facebooku Lech Wałęsa.

Z informacji mediów wynika, że to nie pierwszy tego typu lub zbliżony zabieg, któremu poddał się były prezydent. W listopadzie portal „O2” informował, że – „Następnie noblista odwiedził salon piękności, gdzie poddał się zabiegom. W treści wpisu podkreślił, że te były przeprowadzone na medal” – napisał portal O2 w Listopadzie zeszłego roku.

Jak widać były prezydent stara się o siebie dbać :).

Źródło: Polsat News, Twitter, Facebook, O2

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)