Niepokojący wpis Roberta Mazurka. Dziennikarz podjął stanowczą decyzję

Niepokojący wpis Roberta Mazurka. Dziennikarz znany z radia RMF FM postanowił wprost poinformować o swojej decyzji dotyczącej ważnej sprawy.

Dziennikarz Robert Mazurek za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował o swojej decyzji dotyczącej pogróżek, które jak podkreślił – regularnie ma otrzymywać.

Polecamy również: Poważne spięcie w TVP między politykami PiS i KO. „Rodziców pan mi obrażać nie będzie!” (wideo)

Teraz podejście do tego typu sytuacji ze strony dziennikarza ma całkowicie się zmienić o czym poinformował wprost w jednym ze swoich najnowszych wpisów na Twitterze.

Polecamy również: Dziennikarze TVN i GW oburzeni. W taki sposób odpowiedział im minister (wideo)

Robert Mazurek to jeden z bardziej popularnych dziennikarzy w Polsce. Wiele osób może go kojarzyć przede wszystkim za sprawą jego pracy w radiu RMF FM, gdzie w „Porannej Rozmowie w RMF FM” często rozmawia z polskimi politykami. Od niedawna dziennikarz pojawia się także na kanale „Kanał Sportowy” na YouTube, gdzie razem z Krzysztofem Stanowskim prowadzi program „Mazurek&Stanowski”. W każdym z odcinków para prowadzących porusza najbardziej popularne tematy.

Polecamy także: Tusk mocno o PiS. Szybka riposta Beaty Mazurek: „Jednym słowem: PO”

Robert Mazurek od czasu do czasu wstawia wpisy na Twitterze, gdzie odnosi się do kwestii, które nie dotyczą win. Warto bowiem dodać, że jedną z pasji Roberta Mazurka jest szeroko pojęty temat win. Wpisy na Twitterze, które do tego się nie odnoszą są po pewnym czasie przez niego usuwane. Tak też ma się stać w sytuacji ostatniego wpisu Roberta Mazurka, w którym to postanowił poinformować o swojej decyzji w sprawie otrzymywanych pogróżek. W trakcie publikacji tekstu wpis jeszcze widniał na profilu dziennikarza.

Robert Mazurek i pogróżki

Robert Mazurek za pośrednictwem swojego konta na Twitterze poinformował, że regularnie jest adresatem pogróżek. Do tej pory dziennikarz po prostu kierował je do kosza i uznawał jako wyraz frustracji, lecz teraz postanowił całkowicie zmienić swoje podejście do tej sytuacji.

Polecamy także: Kaczyński bezlitosny dla Nitrasa w Sejmie. „Do lekarza” (wideo)

Regularnie dostaję przeróżne pogróżki pod swoim adresem. Dotychczas wyrzucałem je do kosza uznając za wyrazy frustracji troli. Ale koniec z tym, znudziło mnie się, dlatego: Od dziś KAŻDA groźba karalna trafi do prokuratury. Będę ścigał i ujawniał wszelkie dane tych bohaterównapisał Robert Mazurek na Twitterze.

Za jakiś czas powyższy tweet – jak każdy nie o winie – zniknie, ale zasada nie zniknie. Przeginasz? Jesteś ujawniony i zajmie się tobą prokurator. Będziesz sławny, rodzina się ucieszydodał dziennikarz.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)