Kaczyński bezlitosny dla Nitrasa w Sejmie. „Do lekarza” (wideo)

Jarosław Kaczyński – prezes Prawa i Sprawiedliwości przemawiał we wtorek w Sejmie. Polityk w swoim wystąpieniu podjął się tematu egzekwowania pewnych zobowiązań w społeczeństwie. W tym aspekcie wspomniał o sprawie noszenia maseczek.

Polecamy również: Poważne spięcie w TVP między politykami PiS i KO. „Rodziców pan mi obrażać nie będzie!” (wideo)

Pod koniec swojego przemówienia aktualny wicepremier postanowił wypowiedzieć się bardzo krótko na temat Sławomira Nitrasa z Platformy Obywatelskiej, dla którego dzisiejsza wypowiedź na swój temat ze strony prezesa Prawa i Sprawiedliwości nie była pierwszą, która padła w Sejmie.

W trakcie wystąpienia Jarosława Kaczyńskiego można było usłyszeć pewne komentarze, które najprawdopodobniej między innymi padły z ust wspomnianego polityka reprezentującego Platformę Obywatelską.

Polecamy także: Tusk mocno o PiS. Szybka riposta Beaty Mazurek: „Jednym słowem: PO”

W tej sytuacji lider rządzącej partii postanowił zwrócić się z krótką wypowiedzią na temat posła największej formacji opozycyjnej. Co dokładnie powiedział Jarosław Kaczyński?

Jarosław Kaczyński odpowiada na słowa Nitrasa

Utarczki w Sejmie między politykami formacji rządzącej a opozycją to żadna nowość. We wtorek z sejmowej mównicy przemawiał prezes Prawa i Sprawiedliwości i jednocześnie wicepremier – Jarosław Kaczyński. Polityk w swoim wystąpieniu podjął się tematu egzekwowania pewnych zobowiązań w społeczeństwie. W tym aspekcie wspomniał o sprawie noszenia maseczek.

Polecamy również: Dziennikarze TVN i GW oburzeni. W taki sposób odpowiedział im minister (wideo)

W trakcie przemowy przesa PiS można było usłyszeć różnego rodzaju głosy, komentarze oraz także pytania, które padały najprawdopodobniej ze strony polityków opozycji. W tej sytuacji pod koniec przemówienia Jarosław Kaczyński wypowiedział się bardzo krótko na temat Sławomira Nitrasa z Platformy Obywatelskiej, który prawdopodobnie zabierał głos w trakcie wypowiedzi szefa PiS.

– Jeśli chodzi o Pana posła Nitrasa, to rzeczywiście do lekarza – powiedział na koniec swojego przemówienia wicepremier Jarosław Kaczyński.

Polecamy również: Poważne spięcie w TVP między politykami PiS i KO. „Rodziców pan mi obrażać nie będzie!” (wideo)

Wcześniejsza wymiana zdań między Kaczyńskim a Nitrasem miała miejsce już pewien czas temu. Wówczas nagranie z jej przebiegu za pośrednictwem swojego konta na Twitterze opublikował dziennikarz Michał Rachoń. Nagranie przez dziennikarza zostało zamieszczone w marcu 2020 roku.

Nagranie z dzisiejszej sytuacji zamieszczamy poniżej.

Źródło: YouTube

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)