Problemy Rafała Ziemkiewicza. Dziennikarz poinformował o tym wprost

Rafał Ziemkiewicz za pośrednictwem swojego konta na Facebooku poinformował swoich sympatyków o bieżących problemach, które go dotknęły.

Znany dziennikarz poruszył między innymi sprawę dotyczącą swojego zdrowia. Dodatkowo odniósł się także do problemów, które napotkał w związku z prowadzonym przez siebie kanałem w serwisie YouTube.

Polecamy również: Poważne spięcie w TVP między politykami PiS i KO. „Rodziców pan mi obrażać nie będzie!” (wideo)

Rafał Ziemkiewicz to przede wszystkim znany dziennikarz i publicysta. Jego teksty pojawiają się przede wszystkim na łamach „DoRzeczy”. Do pewnego czasu Ziemkiewicz występował także na antenie Telewizji Polskiej. Był tam między innymi jednym z prowadzących popularnego programu „W tyle wizji”.

Aktualnie dziennikarz od czasu do czasu pojawia się na antenie publicznej telewizji w roli komentatora. Głośno na jego temat było we wrześniu zeszłego roku, kiedy to został zatrzymany przez tamtejsze służby.

Polecamy również: Dziennikarze TVN i GW oburzeni. W taki sposób odpowiedział im minister (wideo)

Znany dziennikarz prowadzi również swój własny kanał w serwisie YouTube. To tam w  swoich publikacjach odnosi się do spraw mających miejsce w Polsce oraz także na świecie. Do tej pory kanał Rafała Ziemkiewicza zgromadził ponad 122 tysięcy subskrybentów i zdążył opublikować 419 filmów. Niestety 4 lutego za pośrednictwem swojego konta na Twitterze publicysta poinformował, że jego kanał został obciążony blokadą.

Rafał Ziemkiewicz poinformował o bieżącej sytuacji

Rafał Ziemkiewicz na swoim koncie na Facebooku poinformował o sprawach dotyczących jego zdrowia oraz również kłopotów, które napotkał w związku z prowadzeniem kanału w serwisie YouTube.

Polecamy także: Tusk mocno o PiS. Szybka riposta Beaty Mazurek: „Jednym słowem: PO”

Trochę się ostatnio miotam, ale powoli wychodzę na prostą. Po kolei. Po pierwsze, zdrowie – nie wchodząc za głęboko w prywatność, mogę powiedzieć, że w oczy zajrzało widmo przejścia na insulinę i trzeba było znacznie zwiększyć częstotliwość i intensywność treningów. Trudno pogodzić cardio i funkcjonalne z aktywnością twórczą, ale są rzeczy ważne i ważniejszenapisał Rafał Ziemkiewicz.

Polecamy także: Kaczyński bezlitosny dla Nitrasa w Sejmie. „Do lekarza” (wideo)

Po drugie: You Tube. Najpierw demonetyzacje „z automatu”. Po tym, jak w końcu udało się wyjaśnić ich mechanizm i zażegnać problem, przynajmniej czasowo, zaczęło się blokowanie filmów za „naruszenie zasad” (…) O ile demonetyzacje nie przeszkadzały w wyświetlaniu filmów na ziemkiewicz.info, i w tym próbowałem szukać rozwiązania, to zablokowanie kanału za „naruszenia” skutecznie to uniemożliwiłoczytamy na profilu dziennikarza.

Wniosek: trzeba rozwinąć stronę, wyposażyć ją we własny player, przejść na inny system finansowania, alternatywny dla reklam z Google’a… I nad tym właśnie pracuję.  Proszę o jeszcze trochę cierpliwości. A pierwsze zarysy nowego przedsięwzięcia – niebawempoinformował Rafał Ziemkiewicz.

Źródło: Fb

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)