Marta Lempart wróciła i szokuje. Takich słów mało kto się spodziewał (wideo)

Marta Lempart przemawiała w trakcie manifestacji solidarnościowej z mieszkańcami Ukrainy, która odbyła się przed Pałacem Kultury i Nauki.

Fragment wypowiedzi jednej z liderek Strajku Kobiet trafił do sieci. Szczególnie w ujętym fragmencie może razić wulgaryzm, który użyła aktywistka.

Polecamy również: Poważne spięcie w TVP między politykami PiS i KO. „Rodziców pan mi obrażać nie będzie!” (wideo)

Sytuacja wokół Ukrainy i jej relacji z Rosją jest od dłuższego czasu jednym z głównych tematów, które są poruszane w krajowych mediach. W związku z tym w Warszawie przed Pałacem Kultury i Nauki odbyła się manifestacja, której celem było wyrażenie solidarności z mieszkańcami naszego wschodniego sąsiada.

Polecamy również: Dziennikarze TVN i GW oburzeni. W taki sposób odpowiedział im minister (wideo)

Warszawa zawsze była solidarna. Zawsze broniła najważniejszych wartości – wolności, godności i niepodległości. My, Warszawianki i Warszawiacy w tych trudnych dniach, kiedy bezpieczeństwo i przyszłość naszego sąsiada są zagrożone, chcemy okazać naszą solidarnośćpisali organizatorzy w stworzonym wydarzeniu w mediach społecznościowych.

Polecamy także: Tusk mocno o PiS. Szybka riposta Beaty Mazurek: „Jednym słowem: PO”

Na scenie zorganizowanego wydarzenia pojawił się i przemawiał prezydent Warszawy – Rafał Trzaskowski oraz także jedna z liderek „Strajku Kobiet” – Marta Lempart, na której temat w ostatnim czasie było dosyć cicho. Krótki fragment z wystąpienia aktywistki trafił do sieci. Słowa ujęte w nagraniu mogą się wydać kontrowersyjne choćby ze względu na użyty wulgaryzm.

Marta Lempart i jej wulgarne słowa

W czwartek w Warszawie przed Pałacem Kultury i Nauki odbyła się manifestacja solidarnościowa z mieszkańcami Ukrainy. Jest to związane z ostatnimi wydarzeniami mającymi miejsce wokół naszego wschodniego sąsiada i informacji o możliwym jego zagrożeniu ze strony Rosji. W trakcie wydarzenia przemawiał między innymi prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.

Zawsze wspieraliśmy silną, niepodległą Ukrainę. Polska była pierwszym państwem, która uznała jej niepodległośćmówił podczas demonstracji Trzaskowski.

Polecamy także: Kaczyński bezlitosny dla Nitrasa w Sejmie. „Do lekarza” (wideo)

Głos w trakcie manifestacji zabrała także jedna z liderek Strajku Kobiet – Marta Lempart. Mimo wszystko część internautów szczególnie ujął fragment z jej wypowiedzi, w którym padł wulgaryzm. Nagranie ze wspomnianym fragmentem oraz całość wydarzenia poniżej. Na materiale z całego wydarzenia wypowiedź Marty Lempart pada około 48 minuty.

Link do nagrania z całego wydarzenia jest pod tym LINKIEM.

Źródło: TVN, GW, TVP

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)