Morderstwo trzyosobowej rodziny. Szokujące nowe okoliczności w sprawie

Jacek Jaworek jest poszukiwany przez policję już drugą dobę. Mężczyzna jest podejrzany o zamordowanie trzech członków rodziny z Borowców nieopodal Częstochowy. W sprawie pojawiły się nowe informacje. Czy ktoś jeszcze w trakcie tragedii przebywał w domu?

Polecamy także: Patryk Jaki mocno nt. powrotu Tuska. Bezlitosne słowa europosła

W sobotę Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wydało alert o poszukiwaniach Jacka Jaworka, który jest podejrzany o zamordowanie trzech osób przy użyciu broni palnej. Fakt posiadania przez mężczyznę tego typu rodzaju broni sprawia, że może być on bardzo niebezpieczny dla otoczenia.

Jacek Jaworek jest poszukiwany przez policję

Mieszkańcy okolic Częstochowy w sobotę zaszokowała informacja na temat morderstwa trzech osób w Borowcach, które są położone w okolicy Częstochowy w województwie śląskim. Zamordowani to rodzina – mąż i żona w wieku 44 lat oraz również ich 17-letni syn. Do zbrodni miało dojść w nocy z piątku na sobotę. Podejrzany o zabójstwo jest 52-letni Jacek Jaworek, który od dłuższego czasu miał wspólnie mieszkać z ofiarami pod jednym dachem. Jaworek był bratem zamordowanego mężczyzny. Z relacji mediów wynika, że w domu często dochodziło do awantur.

Polecamy także: Tusk wraca do krajowej polityki. Bezlitosny komentarz Kaczyńskiego

W sobotę po południu Rządowe Centrum Bezpieczeństwa opublikowało alert, informujący o poszukiwaniach Jacka Jaworka. Ukazano w nim także jego wizerunek. Informację adresowano do mieszkańców trzech graniczących ze sobą województw: śląskiego, świętokrzyskiego i łódzkiego.

Częstochowscy policjanci na podstawie polecenia wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Myszkowie poszukują mężczyzny podejrzanego o zabójstwo trzech osób. Poszukiwany to 52-letni mieszkaniec Częstochowy Jacek Jaworeknapisano w komunikacie.

Polecamy również: Kolejny znany poseł odchodzi z PO. To cios dla Borysa Budki

Poszukiwany to 52-letni Jacek Jaworek, mieszkaniec Częstochowy. Wszystkie osoby, które znają aktualne miejsce pobytu poszukiwanego mężczyzny, mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, lub które mogą mieć istotne dla śledztwa informacje, proszone są o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Częstochowie pod nr telefonu 47 858 12 55 lub nr alarmowym 112podano w dalszej części komunikatu.

Polecamy również: Tomasz Kammel cudem uniknął śmierci. „To był anioł stróż”

Nowe ustalenia

Do nowych ustaleń dotarli także dziennikarze Polsat News. Wynika z nich, że w domu w trakcie zbrodni przebywał jeszcze 13-letni syn zamordowanego małżeństwa. Chłopiec schował się za kanapą, a następnie schronił się u rodziny.

Źródło: Radio Zet, Policja

Polecamy także:

Tusk będzie mieć kłopoty? Ziobro zapowiada mu pozew

Mocna wymiana zdań także między Tuskiem a reporterem TVP. Poszło o syna szefa PO (wideo)

Tarczyński także mocno o Tusku do Kropiwnickiego. Cięte słowa europosła PiS (wideo)

Dziennikarka zapytała również Terleckiego o Tuska. Bezlitosna odpowiedź marszałka (wideo)

Andruszkiewicz bezlitosny także dla Tuska. Napisał to wprost o jego powrocie

Zapytano Polaków także o powrót Tuska. To się szefowi PO nie spodoba

Była działaczka PO także uderza w Tuska. Napisała to wprost