Andruszkiewicz bezlitosny dla Tuska. Napisał to wprost o jego powrocie

Donald Tusk wraca do polskiej polityki – ta wiadomość nie obyła się bez licznych komentarzy, a jeden z nich na portalu społecznościowym Twitter opublikował Adam Andruszkiewicz.

Polecamy również: Kaczyński wyśmiał w sądzie Wałęsę. Bezcenna reakcja prezesa PiS (wideo)

Donald Tusk po niemal siedmiu latach wraca do krajowej polityki. W dodatku były premier powraca jednocześnie do Platformy Obywatelskiej, w której to osiągnął największe sukcesy w krajowej polityce. Tusk ma być nowym impulsem dla PO, która w ostatnich miesiącach przeżywa kryzys.

Donald Tusk wraca – Adam Andruszkiewicz komentuję

Polecamy również: Szłapka z Nowoczesnej zaatakował Ziemkiewicza. Polityk dostał mocną ripostę od dziennikarza

Donald Tusk w 2014 roku odszedł z krajowej polityki. Od tamtego czasu polityk działał przede wszystkim w strukturach Unii Europejskiej, gdzie wykonywał w latach 2014-2019 obowiązki Przewodniczącego Rady Europejskiej. Następnie przejął obowiązki Przewodniczącego Europejskiej Partii Ludowej. Z kolei 3 lipca ponownie został przewodniczącym Platformy Obywatelskiej.

Borys Budka podczas posiedzenia Rady Krajowej PO poinformował, że Donald Tusk wraca do polskiej polityki jako lider Platformy Obywatelskiej. Budka mówił również, że “trzeba przekazać pałeczkę, żeby wspólnie osiągnąć zwycięstwo, żeby wspólnie osiągnąć sukces”. To jest ten dzień – na moje zaproszenie i na ma moją prośbę Donald Tusk wraca do polskiej polityki, wraca na 100 proc.mówił Borys Budka. Chcę ci dziś Donaldzie przekazać stery Platformy i chcę być poprowadził nas do zwycięstwadodał.

Polecamy także: Włoszka nazwała Polskę autorytarnym krajem. Bezlitosna kontra Tarczyńskiego (wideo)

Powrót Tuska został przyjęty z wielkim entuzjazmem w szeregach Platformy Obywatelskiej. Z kolei już zupełnie inne nastroje można było zauważyć w szeregach Prawa i Sprawiedliwości. Dużym echem odbił się komentarz Adama Andruszkiewicza na ten temat.

Brukselski lokaj, który swoimi fatalnymi rządami doprowadził Polskę do masowej emigracji młodych, rekordowego bezrobocia i kryzysu gospodarczego – wraca jako szef PO. Musimy się wszyscy skonsolidować. Trzeba zrobić wszystko, by Tusk już nigdy nie odzyskał władzy w Polsce! – napisał w mediach społecznościowych Adam Andruszkiewicz.

Źródło: Twitter, Wikipedia, Onet

Polecamy także przeczytać artykuły: 

Andruszkiewicz także pogrąża Budkę. Mocne słowa posła do szefa PO

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Onet nagłośnił także majątek Beaty Szydło. Była premier odpowiada

Durczok zaatakował dziennikarza TVP. Dostał bezlitosną odpowiedź

ABW zatrzymało Bartosza Kramka. Jaki jest powód?