Zaskakujące informacje nt. Rafała Ziemkiewicza. To może wiele osób zdziwić

Rafał Ziemkiewicz może pojawić się w nowym programie telewizji Polsat? Takie nieoficjalne wiadomości pojawiły się w mediach. Na temat tych rewelacji poinformował portal Wirtualne Media a za nim także Wirtualna Polska. Z kim ewentualnie znany dziennikarz i publicysta mógłby prowadzić program?

Polecamy także: Zaskakujące słowa Wojewódzkiego o Kaczyńskim. „Chciałem osobiście przeprosić”

Rafał Ziemkiewicz to jeden z bardziej popularnych dziennikarzy i publicystów w Polsce. Do niedawna dziennikarz występował na antenie Telewizji Polskiej. Widzowie mogli go zobaczyć w programie „W tyle wizji” – polski program publicystyczno-satyryczny nadawany w TVP Info. Teraz media poinformowały nieoficjalnie, że być może Ziemkiewicz pojawi się w podobnym programie, lecz tym razem na antenie stacji telewizyjnej Polsat, która ma się wstępnie przymierzać do realizacji tego typu programu.

Polecamy także: Gwiazda TVP przerwała milczenie. Padły mocne słowa o sytuacji na granicy

Wirtualne Media, które podały wiadomość na ten temat podkreślają, że Polsat jako jedna z trzech największych stacji telewizyjnych w Polsce nie ma jeszcze swojego programu o charakterze satyryczno-publicystycznego. Z kolei w przypadku Telewizji Polskiej jest to program „W tyle wizji”. Natomiast na antenie stacji telewizyjnej TVN od dawna odbywa się emisja programu „Szkło kontaktowe”.

Polecamy także: Kinga Rusin mocno skrytykowała dziennikarkę TVP. Riposta z klasą Anny Popek

Polsat News jako jedyny duży kanał informacyjny nie ma swojego programu satyrycznego. Wkrótce może się to zmienić. Trwają  prace nad stworzeniem formatu zbliżonego do „Szkła kontaktowego” i „W tyle wizji”. Do roli prowadzącego przymierzany jest Rafał Ziemkiewiczpoinformował serwis Wirtualne Media.

Rafał Ziemkiewicz pojawi się w nowym programie telewizji Polsat?

Rafał Ziemkiewicz może pojawić się w nowym programie telewizji Polsat? Takie nieoficjalne wiadomości pojawiły się w mediach. Na temat tych rewelacji poinformował portal Wirtualne Media. Z tekstu wspomnianego portalu wynika, że program miałby nosić nazwę „Bez ogródek”. Z kolei wśród prowadzących i komentatorów mieliby się znaleźć oprócz Rafała Ziemkiewicza także Monika Jaruzelska i Wiktor Świetlik.

Polecamy także: Zaskakujące słowa Kurdej-Szatan. Zdradziła, w której partii działała jej mama

Nikt jeszcze nie jest pewny. Godzina emisji też nie została ustalona. To bardzo mgliste planymówi portalowi Wirtualnemedia.pl wydawca Polsatu, który pragnie zachować anonimowość.

Na ten temat głos zabrał także sam Rafał Ziemkiewicz, który za pośrednictwem mediów społecznościowych napisał:

W odpowiedzi na liczne pytania, wyjaśniam, że doniesienia medialne, iż mam prowadzić nowy program w Polsat News, nie polegają na prawdzie. Nie chodzi o program satyryczny, tylko o formę z gatunku „infotainment” – napisał Ziemkiewicz na Twitterze. 

Źródło: Wirtualne Media 

Polecamy także: 

Kozidrak prowadziła po alkoholu. Jest wyrok sądu

Były kapitan reprezentacji Polski także nie wytrzymał. Mocne słowa o Sterczewskim

Kolejny cios dla Kurdej-Szatan. Tego mogła także się nie spodziewać

Polityk Konfederacji także nie wytrzymał. Stanowcze słowa do Tuska

Problemów Kurdej-Szatan także ciąg dalszy. To już oficjalne