Problemów Kurdej-Szatan ciąg dalszy. To już oficjalne

Pod koniec ubiegłego tygodnia w mediach było głośno za sprawą wpisu, który zamieściła była gwiazda TVP – Barbara Kurdej-Szatan. Aktorka odniosła się w nim w bardzo kontrowersyjny sposób do polskiej Straży Granicznej. Publikacja celebrytki wzbudziła wiele komentarzy oraz również kontrowersji. Z kolei dziś media obiegła informacja o wszczęciu dochodzenia w tej sprawie, które przeprowadzi Prokuratura Okręgowa w Warszawie.

Polecamy także: Dramatyczny wpis Magdaleny Ogórek. W tle rodzinna tragedia dziennikarki

Barbara Kurdej-Szatan to jedna z bardziej popularnych aktorek-celebrytek ostatnich lat. Dużą popularność dla aktorki przyniosły jej występy w reklamach sieci komórkowej „Play”. Nastepnie jej kariera zaczęła nabierać coraz większego rozpędu. Kurdej-Szatan w 2014 zagrała w filmie „Dzień dobry, kocham Cię”. W tym samym roku pojawiła się także w serialu TVP – „M jak Miłość”. Od tego momentu kariera celebrytki zaczęła się jeszcze bardziej rozwijać.

Barbara Kurdej-Szatan ma również na swoim koncie prowadzenie programów telewizyjnych takich jak choćby „Kocham Cię Polsko”, „The Voice of Poland”, „The Voice Kids” oraz także „Dance Dance Dance”.

Polecamy również: Wybuch śmiechu w Sejmie. Zalewski przekręcił nazwę swojej nowej partii (wideo)

Aktorka nie ukrywa także swoich poglądów i opinii na pewne otaczające społeczeństwo tematy. Tak było choćby w zeszłym tygodniu. Kurdej-Szatan zamieściła wpis za pośrednictwem mediów społecznościowych, w którym to odniosła się do polskiej Straży Granicznej w bardzo kontrowersyjny sposób. W związku z tym dziś media obiegła informacja o wszczęciu dochodzenia, które poprowadzi Prokuratura Okręgowa w Warszawie.

Była gwiazda TVP – Barbara Kurdej-Szatan i jej kontrowersyjny wpis. Prokuratura wszczęła dochodzenie

Aktorka Barbara Kurdej-Szatan w zeszłym tygodniu opublikowała za pośrednictwem mediów społecznościowych kontrowersyjny wpis, w którym to odniosła się do Straży Granicznej. Słowa użyte przez dawną gwiazdę TVP były spowodowane nagraniem pochodzącym z granicy Polski z Białorusią.

Polecamy także: Dramatyczny wpis Magdaleny Ogórek. W tle rodzinna tragedia dziennikarki

Dziś PAP poinformował, że Prokuratura Okręgowa w Warszawie wszczęła dochodzenie w tej sprawie.

Prokuratura Okręgowa w Warszawie 8 listopada 2021 r. wszczęła dochodzenie w sprawie znieważenia funkcjonariuszy Straży Granicznej wykonujących czynności służbowe na granicy polsko-białoruskiejpoinformowała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie Aleksandra Skrzyniarz.

Źródło: PAP

Polecamy także przeczytać: 

Szokujący wpis także Wałęsy. Jest reakcja Cenckiewicza i Wyszkowskiego

Nowy sondaż wyborczy. Fatalne wieści także dla trzech partii

Polska pogrążona także w głębokim smutku. Nie żyje legendarny aktor i gwiazda telewizji

Olejnik także zakpiła z Kaczyńskiego. Ogórek mocno jej odpowiedziała