Polityk Konfederacji nie wytrzymał. Stanowcze słowa do Tuska

Artur Dziambor z Konfederacji za pośrednictwem mediów społecznościowych zwrócił się do lidera Platformy Obywatelskiej – Donalda Tuska. Polityk jednego z najmłodszych ugrupowań politycznych na polskiej scenie odniósł się do sytuacji, która ma miejsce na granicy Polski z Białorusią. Sytuacja na wschodzie kraju jest bacznie obserwowana przez opinię publiczną i media.

Polecamy także: Dramatyczny wpis Magdaleny Ogórek. W tle rodzinna tragedia dziennikarki

Kryzys na granicy Polski z Białorusią trwa już od dłuższego czasu. W związku z tym na terenie części województw podlaskiego i lubelskiego w pasie przy granicy z Białorusią wprowadzono stan wyjątkowy. Na miejscu cały czas działają polscy funkcjonariusze Straży Granicznej, wojska oraz także policji. Wiadomości na temat zdarzeń są codziennie przekazywane przez polską Straż Graniczną za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Dziś Straż Graniczna na Twitterze poinformowała o 309 próbach nielegalnego przekroczenia granicy Polski z Białorusią.

Polecamy również: Wybuch śmiechu w Sejmie. Zalewski przekręcił nazwę swojej nowej partii (wideo)

Wczoraj odnotowaliśmy 309 prób nielegalnego przekroczenia granicy Polski z Białorusią. Zatrzymanych zostało 17 osób (głównie ob.IRQ). Wydano 85 postanowień o opuszczeniu terytorium RP. Za pomocnictwo zatrzymano 6os.(2ob.UKR,1ob.UZB,1ob.SYR, 1ob.SWE,1ob.DEU). Pozostałym próbom zapobiegliśmypoinformowała polska Straż Graniczna za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

Sytuacja jest bardzo poważna. W związku z tym polityk Konfederacji – Artur Dziambor postanowił zwrócić się do szefa Platformy Obywatelskiej – Donalda Tuska.

Artur Dziambor z Konfederacji do Donalda Tuska

Artur Dziambor z Konfederacji za pośrednictwem mediów społecznościowych zwrócił się do lidera Platformy Obywatelskiej – Donalda Tuska. Dziambor zwrócił się do byłego szefa polskiego rządu w związku z sytuacją na granicy Polski z Białorusią. Jednocześnie poseł udostępnił także wpis Ministerstwa Obrony Narodowej z nagraniem.

Polecamy także: Dramatyczny wpis Magdaleny Ogórek. W tle rodzinna tragedia dziennikarki

Naszą Straż Graniczną Policję i Wojsko Polskie czeka ciężka noc, możliwe że najcięższa w ich życiu, a potem jeszcze cięższe kolejne dni. Panie
@donaldtusk, to jest ten moment, w którym opozycja powinna zrozumieć, że to nie jest temat na polityczny spór i stanąć po dobrej stronienapisał Artur Dziambor z Konfederacji.

 

Źródło: Twitter

Polecamy także przeczytać: 

Szokujący wpis także Wałęsy. Jest reakcja Cenckiewicza i Wyszkowskiego

Nowy sondaż wyborczy. Fatalne wieści także dla trzech partii

Polska pogrążona także w głębokim smutku. Nie żyje legendarny aktor i gwiazda telewizji

Olejnik także zakpiła z Kaczyńskiego. Ogórek mocno jej odpowiedziała