Kolejny cios dla Kurdej-Szatan. Tego mogła się nie spodziewać

Prezes TVP – Jacek Kurski za pośrednictwem mediów społecznościowych odniósł się do sprawy dotyczącej aktorki – Barbary Kurdej-Szatan. Z wpisu Kurskiego można wywnioskować, że raczej ciężko będzie można się spodziewać Barbary Kurdej-Szatan w nowych przedsięwzięciach TVP. Decyzja szefa Telewizji Polskiej ma związek z niedawnym wpisem celebrytki, w którym to w bardzo kontrowersyjny sposób odniosła się do polskiej Straży Granicznej.

Polecamy także: Dramatyczny wpis Magdaleny Ogórek. W tle rodzinna tragedia dziennikarki

Barbara Kurdej-Szatan to aktorka, która zasłynęła przede wszystkim z gry w reklamach sieci komórkowej „Play”. Następnie spory rozgłos przyniosła jej także praca na antenie stacji telewizyjnej TVP, gdzie pojawiła się między innymi w serialu „M jak Miłość” oraz wielu programach rozrywkowych takich jak „Kocham Cię Polsko”, „Dance Dance Dance”, „The Voice of Poland” oraz także „The Voice Kids”.

Oprócz tego aktorka pojawiła się również w wielu filmach „Dzień dobry, kocham cię!”, „Wkręceni 2”, „Pech to nie grzech”. Aktorka grała także w serialu „W rytmie serca” na antenie telewizji Polsat. Oprócz tego pojawiła się także jako uczestnik takich programów rozrywkowych jak „Taniec z gwiazdami” oraz „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Polecamy również: Wybuch śmiechu w Sejmie. Zalewski przekręcił nazwę swojej nowej partii (wideo)

Z kolei w ostatnich dniach na temat aktorki ponownie jest głośno. Wszystko to jest spowodowane jej niedawnym wpisem zamieszczonym w mediach społecznościowych. Aktorka w mocnych słowach odniosła się w nim do polskiej Straży Granicznej. Teraz z tego powodu na aktorkę wylała się spora fala krytycznych komentarzy oraz również poważnych problemów.

Prezes TVP – Jacek Kurski o Kurdej-Szatan

Prezes TVP – Jacek Kurski za pośrednictwem mediów społecznościowych odniósł się do sprawy dotyczącej aktorki – Barbary Kurdej-Szatan. Z wpisu Kurskiego można wywnioskować, że na ten moment, to koniec kariery aktorki na antenie państwowej telewizji. Decyzja szefa Telewizji Polskiej ma związek z niedawnym wpisem celebrytki, w którym to w bardzo kontrowersyjny sposób odniosła się do polskiej Straży Granicznej.

Polecamy także: Dramatyczny wpis Magdaleny Ogórek. W tle rodzinna tragedia dziennikarki

Obrona polskiej granicy pokazuje jak cenna jest praca polskich sluzb i wojska. W Telewizji Polskiej nie może być miejsca dla osób, które szkalując i wyzywając obrońców naszych granic, same postawiły się poza wspólnotą aksjologiczną Polakównapisał Jacek Kurski za pośrednictwem mediów społecznościowych.

B. Kurdej-Szatan nie bedzie już więcej premierowo występować w TVP. Ze względu na wcześniej nagrany cykl, ostatni odcinek serialu z jej udziałem wyemitowany zostanie 6.12 brnapisał prezes Telewizji Polskiej.

 

 

Źródło: Twitter

Polecamy także przeczytać: 

Szokujący wpis także Wałęsy. Jest reakcja Cenckiewicza i Wyszkowskiego

Nowy sondaż wyborczy. Fatalne wieści także dla trzech partii

Polska pogrążona także w głębokim smutku. Nie żyje legendarny aktor i gwiazda telewizji

Olejnik także zakpiła z Kaczyńskiego. Ogórek mocno jej odpowiedziała