PiS może mieć problem. Stanowcze słowa Pawła Kukiza

Prawo i Sprawiedliwość oraz Jarosław Kaczyński mają przed sobą niemały problem. Chodzi dokładnie o lidera formacji Kukiz’15 – Pawła Kukiza, który w stanowczych słowach postanowił wypowiedzieć się na temat Łukasza Mejzy – wiceministra sportu w rządzie Zjednoczonej Prawicy, na którego temat w ostatnim czasie jest bardzo głośno. Co dokładnie oznajmił Paweł Kukiz w związku,  tą sprawą?

Polecamy także: Zaskakujące słowa Wojewódzkiego o Kaczyńskim. „Chciałem osobiście przeprosić”

Łukasz Mejza po utworzeniu Ministerstwa Sportu i Turystyki, przeszedł na stanowisko sekretarza stanu w tym resorcie. Jednak na temat polityka w ostatnim czasie jest głośno z innego powodu. Wirtualna Polska poinformowała, że Mejza ze swoimi współpracownikami chciał zarabiać na zbiórkach i leczeniu ciężko chorych ludzi przy pomocy niesprawdzonych i niebezpiecznych terapii. W innej sprawie „wp” przytoczyło ostrzeżenia byłych wspólników polityka o oszustwo.

Polecamy także: Gwiazda TVP przerwała milczenie. Padły mocne słowa o sytuacji na granicy

W związku z tym atmosfera wokół polityka jest coraz bardziej gęsta. W tej sytuacji sprawą postanowił się zainteresować także Paweł Kukiz, który współpracuje z PiS. Polityk podkreślił, że jeżeli wyjaśnienia w tej sprawie go nie przekonają, to dalsza współpraca z PiS stanie pod sporym znakiem zapytania.

Prawo i Sprawiedliwość oraz Jarosław Kaczyński mają problem?

Obóz rządzący oraz stojący na jego czele prezes Jarosław Kaczyński mają przed sobą niemały problem. Chodzi dokładnie o lidera formacji Kukiz’15 – Pawła Kukiza, który w stanowczych słowach postanowił wypowiedzieć się na temat Łukasza Mejzy – wiceministra sportu w rządzie Zjednoczonej Prawicy, na którego temat w ostatnim czasie jest bardzo głośno za sprawą doniesień opublikowanych przez dziennikarzy Wirtualnej Polski.

Polecamy także: Kinga Rusin mocno skrytykowała dziennikarkę TVP. Riposta z klasą Anny Popek

W rozmowie z mediami lider Kukiz’15 przyznał, że rozmawiał z prezesem Prawa i Sprawiedliwości – Jarosławem Kaczyński. Tematem rozmowy była między innymi sprawa lokalnych referendów bezprogowych oraz także wspomnianego wcześniej Łukasza Mejzy.

Polecamy także: Zaskakujące słowa Kurdej-Szatan. Zdradziła, w której partii działała jej mama

Rozmawiałem dzisiaj z prezesem Kaczyńskim, poruszyliśmy wiele tematów, m.in. lokalne referenda bezprogowe, ale podniosłem również sprawę posła Łukasza Mejzymówi Wirtualnej Polsce lider Kukiz’15.

Prezes odpowiedział, że w tym tygodniu minister ma przedstawić pozwy i uzasadnić swoje działanie. Dla mnie to jest trudne do zaakceptowania, również ze względu na długoletnią walkę o zdrowie dziecka. Jeśli te wyjaśnienia mnie nie przekonają, to moja dalsza współpraca z PiS stanie pod znakiem zapytaniazapowiedział Kukiz.

Źródło: wp

Polecamy także: 

Kozidrak prowadziła po alkoholu. Jest wyrok sądu

Były kapitan reprezentacji Polski także nie wytrzymał. Mocne słowa o Sterczewskim

Kolejny cios dla Kurdej-Szatan. Tego mogła także się nie spodziewać

Polityk Konfederacji także nie wytrzymał. Stanowcze słowa do Tuska

Problemów Kurdej-Szatan także ciąg dalszy. To już oficjalne