Były kapitan reprezentacji Polski nie wytrzymał. Mocne słowa o Sterczewskim

Marcin Możdżonek za pośrednictwem mediów społecznościowych odniósł się do posła z ramienia Koalicji Obywatelskiej, którym jest Franciszek Sterczewski. 

Były kapitan reprezentacji Polski w siatkówce – Marcin Możdżonek w mocnych słowach odniósł się na temat posła Franciszka Sterczewskiego. Publikacja znanego polskiego sportowca była odpowiedzią na wpis zamieszczony przez jedną z internautek na temat wizyty premiera Mateusza Morawieckiego w Kuźnicy. Co dokładnie napisał znany polski sportowiec?

Polecamy także: Kolejny cios dla Kurdej-Szatan. Tego mogła się nie spodziewać

Sytuacja na granicy Polski z Białorusią od dłuższego czasu jest kryzysowa. Jest to także jeden z głównych tematów poruszanych w ostatnim czasie w krajowych mediach. Na miejscu cały czas działają funkcjonariusze Straży Granicznej, policji oraz polskiego wojska. Informacje na temat wydarzeń na miejscu są przekazywane między innymi przez polską Straż Graniczną za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Dziś Straż Graniczna za pośrednictwem Twittera poinformowała o 599 próbach przekroczenia granicy polsko-białoruskiej, które miały miejsce wczoraj.

Wczoraj odnotowaliśmy 599 prób nielegalnego przekroczenia granicy polsko-białoruskiej. Zatrzymanych zostało 9os.(5ob.LBN,3ob.IRQ,1ob.SYR). Wobec 48 osób zostały wydane postanowienia o opuszczeniu Polski. Za pomocnictwo zatrzymano 3os.(1ob.RUS, 1ob.SWE, 1ob.LTU). – poinformowała Straż Graniczna za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Polecamy także: Dramatyczny wpis Magdaleny Ogórek. W tle rodzinna tragedia dziennikarki

Wydarzenia na granicy są także obiektem wielu komentarzy. W dyskusji na ten temat wziął udział były reprezentant Polski w siatkówce – Marcin Możdżonek, który w mocnych słowach odniósł się do posła Koalicji Obywatelskiej – Franciszka Sterczewskiego.

Marcin Możdżonek i Franciszek Sterczewski

Marcin Możdżonek – były kapitan reprezentacji Polski w siatkówce w mocnych słowach odniósł się na temat posła Franciszka Sterczewskiego. Publikacja znanego polskiego sportowca była odpowiedzią na wpis zamieszczony przez jedną z internautek na temat wizyty premiera Mateusza Morawieckiego w Kuźnicy.

Polecamy również: Wybuch śmiechu w Sejmie. Zalewski przekręcił nazwę swojej nowej partii (wideo)

Mateo pojechał do Kuźnicy wesprzeć duchowo żołnierzy. Było o bastionie i reducie. Obawiam się najazdu reszty PiSu. „Polityczne złoto” będą kuć póki gorącenapisała jedna z internautek.

Na jej wpis odpowiedział Marcin Możdżonek.

Jak nasi jechać na granica i robić cyrk to bardzo dobra jest (bo to nie jest polityczne „kucie żelaza”!), jak oni jechać na granica to bardzo niedobra jestnapisał były reprezentant Polski.

Polecamy także: Dramatyczny wpis Magdaleny Ogórek. W tle rodzinna tragedia dziennikarki

Próba dostarczenia pomocy humanitarnej i zorganizowania dostępu dla mediów nazywa Pan cyrkiem? No szokodparła autorka wpisu.

Odpowiedź byłego siatkarza

Szok to przeżył każdy trzeźwo myślący człowiek, jak zobaczył co wyczynia poseł na sejm Sterczewski! Proszę nie być tak cynicznym bo dobrze Pani wie, że Sterczewski i spółka pojechali tam zbijać tylko i wyłącznie kapitał polityczny, a nie pomagaćnapisał były kapitan reprezentacji Polski w siatkówce.

 

 

Źródło: Twitter

Polecamy także przeczytać: 

Szokujący wpis także Wałęsy. Jest reakcja Cenckiewicza i Wyszkowskiego

Nowy sondaż wyborczy. Fatalne wieści także dla trzech partii

Polska pogrążona także w głębokim smutku. Nie żyje legendarny aktor i gwiazda telewizji

Olejnik także zakpiła z Kaczyńskiego. Ogórek mocno jej odpowiedziała

Tag: Możdżonek Sterczewski