Zaskakujące słowa Wojewódzkiego o Kaczyńskim. „Chciałem osobiście przeprosić”

Gwiazdor stacji telewizyjnej TVN – Kuba Wojewódzki za pośrednictwem mediów społecznościowych odniósł się do wyborców Prawa i Sprawiedliwości i prezesa tejże partii – Jarosława Kaczyńskiego. Wpis znanego dziennikarza zyskał sporą popularność wśród internautów. Co dokładnie napisał Kuba Wojewódzki?

Polecamy także: Gwiazda TVP przerwała milczenie. Padły mocne słowa o sytuacji na granicy

Nie ulega wątpliwości, że Kuba Wojewódzki to jeden z najbardziej znanych dziennikarzy komercyjnej stacji telewizyjnej TVN. Wojewódzki sporą popularność zyskał przede wszystkim za sprawą swojego programu talk-show, który do dziś jest dobrze znany przede wszystkim widowni TVN.

To tam dziennikarz zaprasza znane osoby między innymi ze świata sportu, kina muzyki, a nawet i krajowej sceny politycznej. Wśród gości Wojewódzkiego z ostatniego wspomnianego środowiska byli były prezydent Polski – Bronisław Komorowski oraz były lider Platformy Obywatelskiej – Borys Budka.

Polecamy także: Kinga Rusin mocno skrytykowała dziennikarkę TVP. Riposta z klasą Anny Popek

Celebrycie zdarza się także wypowiadać na tematy polityczne. W jednym ze swoich wpisów opublikowanych za pośrednictwem mediów społecznościowych Kuba Wojewódzki odniósł się do wyborców Prawa i Sprawiedliwości i prezesa tejże partii, a więc Jarosława Kaczyńskiego. Co napisał?

Gwiazdor stacji telewizyjnej TVN – Kuba Wojewódzki o wyborach PiS i Jarosławie Kaczyński

Gwiazdor stacji telewizyjnej TVN – Kuba Wojewódzki za pośrednictwem mediów społecznościowych odniósł się do wyborców Prawa i Sprawiedliwości i prezesa tejże partii – Jarosława Kaczyńskiego. Wpis dziennikarz zamieścił za pośrednictwem mediów społecznościowych. Co dokładnie napisał?

Polecamy także: Zaskakujące słowa Kurdej-Szatan. Zdradziła, w której partii działała jej mama

Chciałem osobiście przeprosić wszystkich głosujących na PiS. Mieliście rację. Wasz przywódca to wizjoner i człowiek niezwykły. Likwidować swój własny elektorat w obawie przed utratą elektoratu to zagranie mistrzowskie. Czuwaj. k. – napisał dziennikarz od lat związany ze stacją telewizyjną TVN.

Kim jest Kuba Wojewódzki?

Kuba Wojewódzki  swoją karierę dziennikarską rozpoczął w drugiej połowie lat 80. w „Magazynie Muzycznym”. W kolejnych latach jego felietony ukazywały się na łamach czasopism, takich jak „Muza”, „Wprost”, „Przekrój”, „Gazeta Wyborcza” i „Viva!”. W latach 1993–1999 był redaktorem naczelnym magazynu „Brum”. Od 2008 jest felietonistą tygodnika „Polityka”.  Dzisnnikarz w ostatnich latach słynie przede wszystkim za sprawą swojego talk-show w stacji telewizyjnej TVN. Prywatnie uchodzi za miłośnika motoryzacji.

Źródło: Facebook, Wikipedia

Polecamy także: 

Kozidrak prowadziła po alkoholu. Jest wyrok sądu

Były kapitan reprezentacji Polski także nie wytrzymał. Mocne słowa o Sterczewskim

Kolejny cios dla Kurdej-Szatan. Tego mogła także się nie spodziewać

Polityk Konfederacji także nie wytrzymał. Stanowcze słowa do Tuska

Problemów Kurdej-Szatan także ciąg dalszy. To już oficjalne