Zaskakujące słowa Kurdej-Szatan. Zdradziła, w której partii działała jej mama

Barbara Kurdej-Szatan zdradziła w jakiej partii działała jej mama. Mimo wszystko niektórzy mogli już o tym wiedzieć od dłuższego czasu. O które ugrupowanie chodzi?

Polecamy także: Kurdej-Szatan przerywa milczenie. „Wiem, że są różni policjanci, żołnierze”

Barbara Kurdej-Szatan w ostatnim czasie udzieliła dwóch głośnych wywiadów dla dziennikarki Magdy Mołek oraz także dla Gazety Wyborczej. Jednym z głównych ich tematów był niedawny wpis aktorki, który zamieściła za pośrednictwem mediów społecznościowych i odniosła się w nim w bardzo kontrowersyjny sposób na temat polskiej Straży Granicznej.

Chcesz wesprzeć nasz serwis? Zaobserwuj nas na Facebooku klikając w >> LINK << i Twitterze >> LINK << i bądź na bieżąco!

W wyniku tej sytuacji aktorka musiała zmierzyć się z wieloma negatywnymi komentarzami i przede wszystkim konsekwencjami swojego zachowania. Na wpis aktorki zaregował między innymi prezes Telewizji Polskiej – Jacek Kurski. Z jego wpisu zamieszczonego na Twitterze można wywnioskować, że celebrytka w TVP na ten moment nie ma szans na kolejne możliwości zawarcia współpracy. Nie brak także zdań, że w aktualnym układzie politycznym pojawienie się ponownie Kurdej-Szatan graniczy wręcz z cudem.

Polecamy także: Tego Gowin się nie spodziewał? Dostał mocne pytanie o TVP (wideo)

W jednym z ostatnich wywiadów Barbara Kurdej-Szatan przyznała, że jej mama niegdyś była działaczką jednej partii, która dziś już jest przeszłością, lecz może wciąż tkwić w pamięci wielu Polaków.

Barbara Kurdej-Szatan zdradziła w jakiej partii działała jej mama

Barbara Kurdej-Szatan w ostatnim czasie udzieliła dwóch głośnych wywiadów dla dziennikarki Magdy Mołek oraz także dla Gazety Wyborczej. W rozmowie z Magdą Mołek aktorka wspomniała o swojej mamie, która kiedyś działała w strukturach Unii Wolności, która została rozwiązana w 2005 roku.

Polecamy także: Tragiczny wypadek drogowy. Nie żyje polityk PiS

Po mamie odziedziczyłam ten aktywizm. Mama była w Unii Wolności wiele lat, była też radną Opola dwie kadencje i zawsze była działaczką polityczną. Za czasów Solidarności, znaczy za czasów komuny, pracowała w szkole, to była jej pierwsza praca i działała w Solidarności. Rozwieszała ulotki Solidarności po szkole i za to ją zwolniono z pracypowiedziała Barbara Kurdej-Szatan.

Polecamy także: Gwiazda TVP przerwała milczenie. Padły mocne słowa o sytuacji na granicy

Unia Wolności była polską partią, która działała w latach 1994 do 2005. W latach 1997–2000 Unia Wolności była koalicjantem Akcji Wyborczej Solidarność, z którą współtworzyła rząd Jerzego Buzka. Jej liderami byli Tadeusz Mazowiecki, Leszek Balcerowicz, Bronisław Geremek oraz także Władysław Frasyniuk.

Źródło: Plejada/Onet

Polecamy także: 

Kozidrak prowadziła po alkoholu. Jest wyrok sądu

Były kapitan reprezentacji Polski także nie wytrzymał. Mocne słowa o Sterczewskim

Kolejny cios dla Kurdej-Szatan. Tego mogła także się nie spodziewać

Polityk Konfederacji także nie wytrzymał. Stanowcze słowa do Tuska

Problemów Kurdej-Szatan także ciąg dalszy. To już oficjalne