Węglarczyk dogryzał Ziemkiewiczowi. Riposta publicysty była bezlitosna

Rafał Ziemkiewicz za pośrednictwem mediów społecznościowych odpowiedział na wpis, który w mediach społecznościowych zamieścił redaktor naczelny portalu Onet – Bartosz Węglarczyk.  Dziennikarz w swoim wpisie postanowił się odnieść do Ziemkiewicza i wiadomości na temat tego, że miałby on być jednym z prowadzących nowy program na antenie telewizji Polsat.

Polecamy także: Zaskakujące słowa Wojewódzkiego o Kaczyńskim. „Chciałem osobiście przeprosić”

Rafał Ziemkiewicz to jeden z bardziej popularnych dziennikarzy i publicystów w Polsce. Do niedawna dziennikarz występował na antenie Telewizji Polskiej. Widzowie mogli go zobaczyć w programie „W tyle wizji” – polski program publicystyczno-satyryczny nadawany w TVP Info. Teraz media poinformowały nieoficjalnie, że być może Ziemkiewicz pojawi się w podobnym programie, lecz tym razem na antenie stacji telewizyjnej Polsat, która ma się wstępnie przymierzać do realizacji tego typu programu.

Polecamy także: Gwiazda TVP przerwała milczenie. Padły mocne słowa o sytuacji na granicy

Raczej Przeciwny takiemu obrotowi spraw jest redaktor naczelny portalu Onet – Bartosz Węglarczyk, który w związku z tym postanowił zamieścić wpis za pośrednictwem swojego konta na Twitterze. W tej sytuacji zaregować postanowił także Rafał Ziemkiewicz.

Rafał Ziemkiewicz kontra Bartosz Węglarczyk

Wczoraj media obiegła informacja o tym, że Rafał Ziemkiewicz być może zostanie nowym prowadzącym nowego programu w telewizji Polsat. Z kolei dziś do tych doniesień odniósł się sam publicysta, który na Twitterze napisał:

Polecamy także: Kinga Rusin mocno skrytykowała dziennikarkę TVP. Riposta z klasą Anny Popek

W odpowiedzi na liczne pytania, wyjaśniam, że doniesienia medialne, iż mam prowadzić nowy program w Polsat News, nie polegają na prawdzie. Nie chodzi o program satyryczny, tylko o formę z gatunku „infotainment” – napisał Ziemkiewicz na Twitterze.

Wcześniej do sprawy odniósł się także Redaktor naczelny Onet — Bartosz Węglarczyk, który napisał:

Polecamy także: Zaskakujące słowa Kurdej-Szatan. Zdradziła, w której partii działała jej mama

Dziennikarzom w Polsacie gratuluję nowego kolegi. Czekam na pierwsze dowcipy Rafała Ziemkiewicza o Żydach, mam nadzieję, że będą na paskach Polsat News. A poważnie — sami rozwalamy nasz zawód. Bardzo to jest wszystko ponure – napisał Węglarczyk.

Na jego słowa zaregował także Ziemkiewicz pisząc:

Poważnie mówiąc, człowiek zarządzający propagandowym niemieckim portalem, któy regularnie judzi Polaków z d. wziętymi fejkami (ostatnio o „rejestrze ciąż”) troszczy się o dziennikarstwo i nazywa je „naszym zawodem”… Pusty śmiech ogarnianapisał publicysta dawniej związany także z TVP.

 

Źródło: Twitter, DoRzeczy

Polecamy także: 

Kozidrak prowadziła po alkoholu. Jest wyrok sądu

Były kapitan reprezentacji Polski także nie wytrzymał. Mocne słowa o Sterczewskim

Kolejny cios dla Kurdej-Szatan. Tego mogła także się nie spodziewać

Polityk Konfederacji także nie wytrzymał. Stanowcze słowa do Tuska

Problemów Kurdej-Szatan także ciąg dalszy. To już oficjalne