Kozidrak prowadziła po alkoholu. Jest wyrok sądu

Kozidrak prowadziła po alkoholu. Jest wyrok sądu

Na początku września bieżącego roku Beata Kozidrak została zatrzymana. Znana piosenkarka prowadziła wówczas swój samochód pod wpływem alkoholu. Dziś media obiegł wyrok wydany w sprawie piosenkarki. Co z niego wynika?

Polecamy także: Dramatyczny wpis Magdaleny Ogórek. W tle rodzinna tragedia dziennikarki

Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa uznał Beatę Kozidrak za winną prowadzenia pojazdu po alkoholu. Mimo wszystko karami nie jest usatysfakcjonowana prokuratura, która już zapowiedziała sprzeciw w tej sprawie.

Beata Kozidrak to jedna z bardziej popularnych polskich piosenkarek ostatnich dekad. Jest współzałożycielką i wokalistką zespołu Bajm, w którym to zyskała swoją największą popularność. Mimo wszystko spory ślad na wizerunku piosenkarki zostawił ostatni skandal, do którego doszło na samym początku września bieżącego roku, kiedy to piosenkarka została zatrzymana z powodu prowadzenia swojego auta pod wpływem alkoholu. W tej sprawie dziś media obiegł wyrok sądu.

Beata Kozidrak zatrzymana pod koniec września. Dziś media obiegł wyrok sądu

Na początku września bieżącego roku media obiegła informacja o zatrzymaniu Beaty Kozidrak. Znana wokalistka prowadziła swój samochód pod wpływem alkoholu. Dziś media obiegła informacja o wyroku Sądu Rejonowego dla Warszawy-Mokotowa, który znaną gwiazdę estrady uznał za winną zarzucanych czynów i skazał ją na sześć miesięcy ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania nieodpłatnej, kontrolowanej pracy społecznej w wymiarze 20 godzin oraz zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych na okres pięciu lat.

Polecamy również: Wybuch śmiechu w Sejmie. Zalewski przekręcił nazwę swojej nowej partii (wideo)

Orzeczenie zapadło 29 października 2021 roku. Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa uznał Beatę K. winną zarzucanych czynów i skazał ją na sześć miesięcy ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania nieodpłatnej, kontrolowanej pracy społecznej w wymiarze 20 godzin oraz zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych na okres pięciu latpowiedziała Beata Adamczyk-Łabuda, rzeczniczka Sądu Okręgowego w Warszawie.

Dodatkowo sąd zobowiązał Beatę Kozidrak do zapłacenia 10 tysięcy złotych na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej. Wyrok nie jest prawomocny.

Polecamy także: Dramatyczny wpis Magdaleny Ogórek. W tle rodzinna tragedia dziennikarki

Sprzeciw w tej sprawie już zapowiedziała prokuratura.

Prokuratura złoży sprzeciw od wydanego wyroku. W ocenie oskarżyciela publicznego orzeczona wobec oskarżonej kara jest rażąco niewspółmierna do okoliczności popełnienia czynu – stanu nietrzeźwości, jak też stopnia zagrożenia bezpieczeństwa, które swoim zachowaniem wywołała oskarżonazapowiedziała Aleksandra Skrzyniarz, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Źródło: TVN Warszawa

Polecamy także przeczytać: 

Szokujący wpis także Wałęsy. Jest reakcja Cenckiewicza i Wyszkowskiego

Nowy sondaż wyborczy. Fatalne wieści także dla trzech partii

Polska pogrążona także w głębokim smutku. Nie żyje legendarny aktor i gwiazda telewizji

Olejnik także zakpiła z Kaczyńskiego. Ogórek mocno jej odpowiedziała

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *