Kozidrak prowadziła po alkoholu. Jest wyrok sądu

Na początku września bieżącego roku Beata Kozidrak została zatrzymana. Znana piosenkarka prowadziła wówczas swój samochód pod wpływem alkoholu. Dziś media obiegł wyrok wydany w sprawie piosenkarki. Co z niego wynika?

Polecamy także: Dramatyczny wpis Magdaleny Ogórek. W tle rodzinna tragedia dziennikarki

Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa uznał Beatę Kozidrak za winną prowadzenia pojazdu po alkoholu. Mimo wszystko karami nie jest usatysfakcjonowana prokuratura, która już zapowiedziała sprzeciw w tej sprawie.

Beata Kozidrak to jedna z bardziej popularnych polskich piosenkarek ostatnich dekad. Jest współzałożycielką i wokalistką zespołu Bajm, w którym to zyskała swoją największą popularność. Mimo wszystko spory ślad na wizerunku piosenkarki zostawił ostatni skandal, do którego doszło na samym początku września bieżącego roku, kiedy to piosenkarka została zatrzymana z powodu prowadzenia swojego auta pod wpływem alkoholu. W tej sprawie dziś media obiegł wyrok sądu.

Beata Kozidrak zatrzymana pod koniec września. Dziś media obiegł wyrok sądu

Na początku września bieżącego roku media obiegła informacja o zatrzymaniu Beaty Kozidrak. Znana wokalistka prowadziła swój samochód pod wpływem alkoholu. Dziś media obiegła informacja o wyroku Sądu Rejonowego dla Warszawy-Mokotowa, który znaną gwiazdę estrady uznał za winną zarzucanych czynów i skazał ją na sześć miesięcy ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania nieodpłatnej, kontrolowanej pracy społecznej w wymiarze 20 godzin oraz zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych na okres pięciu lat.

Polecamy również: Wybuch śmiechu w Sejmie. Zalewski przekręcił nazwę swojej nowej partii (wideo)

Orzeczenie zapadło 29 października 2021 roku. Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa uznał Beatę K. winną zarzucanych czynów i skazał ją na sześć miesięcy ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania nieodpłatnej, kontrolowanej pracy społecznej w wymiarze 20 godzin oraz zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych na okres pięciu latpowiedziała Beata Adamczyk-Łabuda, rzeczniczka Sądu Okręgowego w Warszawie.

Dodatkowo sąd zobowiązał Beatę Kozidrak do zapłacenia 10 tysięcy złotych na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej. Wyrok nie jest prawomocny.

Polecamy także: Dramatyczny wpis Magdaleny Ogórek. W tle rodzinna tragedia dziennikarki

Sprzeciw w tej sprawie już zapowiedziała prokuratura.

Prokuratura złoży sprzeciw od wydanego wyroku. W ocenie oskarżyciela publicznego orzeczona wobec oskarżonej kara jest rażąco niewspółmierna do okoliczności popełnienia czynu – stanu nietrzeźwości, jak też stopnia zagrożenia bezpieczeństwa, które swoim zachowaniem wywołała oskarżonazapowiedziała Aleksandra Skrzyniarz, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Źródło: TVN Warszawa

Polecamy także przeczytać: 

Szokujący wpis także Wałęsy. Jest reakcja Cenckiewicza i Wyszkowskiego

Nowy sondaż wyborczy. Fatalne wieści także dla trzech partii

Polska pogrążona także w głębokim smutku. Nie żyje legendarny aktor i gwiazda telewizji

Olejnik także zakpiła z Kaczyńskiego. Ogórek mocno jej odpowiedziała