Atak Rusin na Annę Popek. Dziennikarka TVP wprost jej odpowiedziała

Anna Popek w rozmowie z Super Expressem odniosła się do Kingi Rusin, która niedawno za pośrednictwem mediów społecznościowych odniosła się między innymi do niej w związku z sytuacją na granicy polsko-białoruskiej. Co dokładnie popularna dziennikarka związana z Telewizją Polską odpowiedziała Kindze Rusin?

Polecamy także: Gwiazda TVP przerwała milczenie. Padły mocne słowa o sytuacji na granicy

Sytuacja na granicy polsko-białoruskiej jest od dłuższego czasu bardzo napięta. W związku z kryzysowym charakterem sytuacji podjęto decyzję o wprowadzeniu stanu wyjątkowego częściowo na terenie województw podlaskiego i lubelskiego w pasie przy granicy polsko-białoruskiej. Na miejscu cały czas działają polscy funkcjonariusze Straży Granicznej, policji oraz także polscy żołnierze.

Temat wydarzeń na granicy w ostatnich tygodniach zdominował krajowe media. Do sieci często trafiają nagranie oraz także zdjęcia przedstawiające przebieg konkretnych zdarzeń na granicy z Białorusią. Na temat tej sprawy głos od samego początku powstania kryzysu zabrało wiele osób. W tym gronie nie zabrakło także osób bardzo dobrze znanych z mediów społecznościowych, telewizji i kolorowych serwisów informacyjnych.

Polecamy także: Tragiczny wypadek drogowy. Nie żyje polityk PiS

Swój głos zabrała także prezenterka Kinga Rusin, która sporą popularność zyskała przede wszystkim za sprawą swoich wstępów na antenie stacji telewizyjnej TVN.

Anna Popek w rozmowie z Super Expressem odniosła się do Kingi Rusin

Sytuacja na granicy Polski z Białorusią jest w dalszym ciągu jednym z głównych tematów poruszanych w Polsce. Niedawno na jej temat za pośrednictwem mediów społecznościowych głos zabrała Kinga Rusin. Celebrytka w swojej publikacji odniosła się między innymi na temat Anny Popek, która jest dziennikarką Telewizji Polskiej oraz podkreśliła, że „Polska, jako kraj Jana Pawła II, powinna mieć serce”.

Polecamy także: Gwiazda TVP przerwała milczenie. Padły mocne słowa o sytuacji na granicy

Obrona granic to nie jedyna powinnosc rządzących. Polska, kraj Jana Pawła II, powinna mieć serce. Pomimo prawnych i moralnych dylematów, większość Polaków nie ma wątpliwości: wymierzoną W NASZYM IMIENIU „karą” za nielegalne przekroczenie granicy, za lekkomyślność, może za, wg niektórych, głupią decyzję – nie może być śmierć. A brak pomocy w tych warunkach to wyrok śmiercinapisała Kinga Rusin.

Jakże więc obrzydliwe jest atakowanie i szczucie na ludzi zaangażowanych w pomoc! Oni wszyscy dają dowód odwagi i ratują nasze człowieczeństwo.
Niemoralne i niechrześcijanskie są wypowiedzi Ziemkiewicza (krytyka biskupów za chęć niesienia pomocy), Popek (straszy, że może to przebrani białoruscy żołnierze), Pawłowicz (pomoc to zdrada narodowa) czy Jakimowicza, który dopytywał podniecony o możliwość…strzelania. Niech Bóg osądzi ich wszystkichdodała w swojej publikacji prezenterka.

Polecamy także: Zaskakujące słowa Kurdej-Szatan. Zdradziła, w której partii działała jej mama

Do słów Kingi Rusin w rozmowie z Super Expressem odniosła się Anna Popek.

Ja znam poglądy Kingi, bo ona prezentuje je powszechnie. Ale tym razem pojawiło się coś nowego, czyli nawiązanie do Jana Pawła II i bożej sprawiedliwości. Z tej wypowiedzi wynika, że Kinga Rusin wróciła na drogę wiary i szuka poznana Pana Boga, z czego naprawdę bardzo się cieszę. To wspaniałepowiedziała „Super Expressowi” Ania Popek.

Źródło: Super Express/ Instagram

Polecamy także: 

Kozidrak prowadziła po alkoholu. Jest wyrok sądu

Były kapitan reprezentacji Polski także nie wytrzymał. Mocne słowa o Sterczewskim

Kolejny cios dla Kurdej-Szatan. Tego mogła także się nie spodziewać

Polityk Konfederacji także nie wytrzymał. Stanowcze słowa do Tuska

Problemów Kurdej-Szatan także ciąg dalszy. To już oficjalne