Zaskakująca sytuacja. Ksiądz zwrócił się na ślubie do Jarosława Kaczyńskiego

Jarosław Kaczyński niedawno rozpoczął urlop. Czas wolny dla polityka rozpoczął się od poniedziałku. Wcześniej lider Prawa i Sprawiedliwości miał się udać do Lublina, gdzie miał miejsce ślub jednej z jego współpracownic.

Polecamy także: Nowy sondaż wyborczy. Spora przewaga PiS nad KO. Sześć partii w Sejmie

Z relacji dziennikarzy i mediów wynika, że obecność byłego wicepremiera nie przeszła uwadze księdza Eugeniusza Szymańskiego – byłego proboszcza parafii, który postanowił zwrócić się do polityka.

Prezes Prawa i Sprawiedliwość miał być jednym z gości ślubu oraz wesela, które odbyło się w Lublinie. Z relacji mediów wynika, że związek małżeński zawarła Aleksandra, która jest zatrudniona w Prawie i Sprawiedliwość, gdzie wykonuję swoje obowiązki pracując w biurze.

Polecamy także: Mieszkaniec Cieszyna zadał Tuskowi niewygodne pytanie? Tak zaregował lider PO (WIDEO)

Ślub odbył się w jednym z kościołów w Lublinie, a sakramentu udzielał lubelski biskup Adam Bab. W przeszłości panna młoda była rzecznikiem prasowym Urzędu Miasta w Świdniku.

Z pewnością pojawienie się wśród gości Jarosława Kaczyńskiego mogło być dla części uczestników uroczystości niemałym zaskoczeniem – a i nawet sensacją.

Polecamy również: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znana dziennikarka

Obecność byłego wicepremiera wykorzystał ksiądz Eugeniusz Szymański, były proboszcz parafii, który korzystając z nadążającej się okazji postanowił zwrócić się do lidera Prawa i Sprawiedliwości. Co dokładnie do jednego z najważniejszych polityków w kraju powiedział duchowny?

Jarosław Kaczyński i słowa proboszcza

W polskiej polityce trwa okres urlopowy. Politycy wyjeżdżają, aby móc naładować swoje akumulatory przed polityczną jesienią, która już teraz zapowiada się na bardzo intensywną.

Polecamy również: To koniec. Tomasz Lis stracił bardzo ważne stanowisko

Trzeba bowiem podkreślić, że najbliższe posiedzenie Sejmu ma się odbyć dopiero w połowie września. Akrualnie na urlopie jest Jarosław Kaczyński.

Z relacji mediów wynika, że prezes Prawa i Sprawiedliwości wolne rozpoczął od poniedziałku. Zanim to jednak nastąpiło postanowił pojawić się na weselu i ślubie jednej ze swoich współpracownic.

Polecamy również: Najnowszy sondaż. PiS może zacierać ręce, złe wieści dla opozycji

Obecność Jarosława Kaczyńskiego nie przeszła uwadze księdza Eugeniusza Szymańskiego, który w następujący sposób miał się zwrócić do byłego wicepremiera.

Panie premierze, chciałem powiedzieć, że od kiedy śledzę pana publiczną działalność, jestem bardzo zbudowany tym, co pan robi. Doceniają to też nasi parafianie, bo tutaj, w naszej parafii, od bardzo wielu lat ludzie z PiS wygrywają we wszystkich wyborach, począwszy od prezydenckich, poprzez parlamentarne czy samorządowe różnych szczeblimówił duchowny.

Polecamy także: Patryk Jaki nie wytrzymał. Bardzo mocno odpowiedział na atak Tuska

Dzisiejsza obecność pana premiera w naszym kościele i na tym ślubie, mam nadzieję, że będzie bardziej zobowiązywać naszą parafię, by modlić się jeszcze więcej w intencji naszej ojczyzny i popierać tych ludzi, którzy przedkładają dobro wspólne nad osobiste korzyścimiał powiedzieć ksiądz.

Źródło: Dziennik Wschodni, Fakt

Źródło zdjęcia: Wikimedia, autor: Adrian Grycuk, CC BY-SA 3.0 pl

Polecamy także: 

Nie żyje gwiazda programu TVP. Szokujące okoliczności śmierci

Najnowszy sondaż wyborczy. Fatalny wynik jednej partii

Marek Jakubiak bezlitosny dla Jachiry. Polityk pokazał ten obrazek (FOTO)

Mocny wpis Ziemkiewicza. Wspomniał o Andrzeju Lepperze

Miłosz Kłeczek bezlitosny dla opozycji. Pokazał to niefortunne zdjęcie (FOTO)