Mieszkaniec Cieszyna zadał Tuskowi niewygodne pytanie? Tak zaregował lider PO (WIDEO)

Donald Tusk odwiedza wiele miast oraz miejscowości w całym kraju. Niedawno lider Platformy Obywatelskiej postanowił pojawić się między innymi w Cieszynie, gdzie otrzymał pytania od pewnego mężczyzny. Jedno z nich dotyczyło prezesa Prawa i Sprawiedliwości – Jarosława Kaczyńskiego i także samego Tuska.
Polecamy również: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znana dziennikarka

Pytający powiedział, że Tusk uważa, że Kaczyński jest politykiem, który ma dużo na sumieniu. W związku z tym mężczyzna zapytał Tuska, czy on sam nie ma nic na swoim sumieniu?

W odpowiedzi były przewodniczący Rady Europejskiej stwierdził krótko, że „tak”. Kolejne zadane pytanie dotyczyło energetyki cieszyńskiej. Jak na to odpowiedział aktualny lider największej partii opozycyjnej w polskim parlamencie?

Polecamy również: To koniec. Tomasz Lis stracił bardzo ważne stanowisko

Wybory parlamentarne zbliżają się coraz większymi krokami. Przed nami lekko jeszcze ponad rok trwania bieżącej kadencji Sejmu. W związku z tym już teraz widoczne są działania po stronie największych ugrupowań politycznych, które wykonują pierwsze swoje kroki w celu przekonania do siebie jak największego grona wyborców.

Na aktywność w terenie stawia między innymi przewodniczący Platformy Obywatelskiej – Donald Tusk, który niedawno odwiedził między innymi Cieszyn.

Polecamy również: Najnowszy sondaż. PiS może zacierać ręce, złe wieści dla opozycji

W krótkim czasie w internecie pojawiło się wiele nagrań ze spotkań z Donaldem Tuskiem. W trakcie swoich wizyt były przewodniczący Rady Europejskiej spotykał zarówno swoich zwolenników, jak i także przeciwników. Do Donalda Tuska były niejednokrotnie kierowane również pytania, które tylko pozornie mogłyby się wydać proste.

Donald Tusk w Cieszynie

Donald Tusk na początku bieżącego miesiąca odwiedził Cieszyn. To właśnie z tego miasta ma pochodzić nagranie, na którym do lidera Platformy Obywatelskiej zostało skierowane pytanie na temat energetyki cieszyńskiej.

To nie ja jestem tutaj ekspertem, wy wiecie lepiejodparł były premier.

Polecamy także: Patryk Jaki nie wytrzymał. Bardzo mocno odpowiedział na atak Tuska

Po chwili jednak postanowił rozwinąć swoją myśl.

Wiem, że jest problem, wiem, że problem jest w trakcie rozwiązywania, i wiem, że prawdziwym problemem, nie tylko energetyki cieszyńskiej, są ceny energii i brak węgla. Ten problem strukturalny, o którym miałem okazję wcześniej rozmawiać, będzie rozwiązanydodał szef PO.

Nagranie poniżej.

 

Źródło: Twitter, TVP.info

Polecamy także: 

Nie żyje gwiazda programu TVP. Szokujące okoliczności śmierci

Najnowszy sondaż wyborczy. Fatalny wynik jednej partii

Marek Jakubiak bezlitosny dla Jachiry. Polityk pokazał ten obrazek (FOTO)

Mocny wpis Ziemkiewicza. Wspomniał o Andrzeju Lepperze

Miłosz Kłeczek bezlitosny dla opozycji. Pokazał to niefortunne zdjęcie (FOTO)