Rosjanie uciekają z Krymu. Tłok na kolei i na Moście Krymskim (WIDEO)

Krym aktualnie to z pewnością nie jest miejsce, w którym można bezpiecznie spędzić wolny czas urlopu. Z informacji mediów wynika, że po kolejnym ataku przeprowadzonym na obiekt wojskowy na Krymie – Rosjanie mieli rzucić się do ucieczki.

Polecamy również: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znana dziennikarka

W dodatku „rekordy” po względem obciążenia mają być osiągane na moście znajdującym się nad Cieśniną Kerczeńską. Do sieci trafiły także nagrania.

Wojna na Ukrainie trwa już od niespełna pół roku. Konflikt zbrojny na terytorium wschodniego sąsiada Polski rozpoczęły wojska Federacji Rosyjskiej 24 lutego.

Polecamy również: To koniec. Tomasz Lis stracił bardzo ważne stanowisko

Od tego czasu trwa wojna, która niejednokrotnie jest określana największym konfliktem zbrojnym na Starym Kontynencie od czasu zakończenia drugiej wojny światowej mającej miejsce w latach 1939-1945.

Krym: Panika wśród rosyjskich turystów

Na ten moment ciężko powiedzieć, aby wojna między Rosją i Ukrainą zbliżała się ku końcowi. Tytułu i teksty artykułów prasowych wskazują, że wojna na dobre dotarła teraz na Krym, który w roku 2014 został anektowany przez Rosję.

Polecamy również: Najnowszy sondaż. PiS może zacierać ręce, złe wieści dla opozycji

9 sierpnia doszło do eksplozji w bazie lotniczej Saki. Z kolei we wtorek 16 sierpnia wybuchł wojskowy skład w rejonie miasta Dżankoj.

Rozpoczęła się ewakuacja ludności z okolic Dżankoja, spowodowana wybuchami amunicji. Nikt nie zdoła się ukryć. A niedługo nie będzie się gdzie wycofać” – napisał we wtorek ukraiński mer Melitopola Iwan Fedorow na Telegramie.

Polecamy także: Patryk Jaki nie wytrzymał. Bardzo mocno odpowiedział na atak Tuska

W tej sytuacji wśród rosyjskich turystów, którzy wypoczywali na Krymie miała wybuchnąć panika. Tamtejsze źródła medialne informują, że że pod dworcami ustawiają się kolejki ludzi zdeterminowanych, by wrócić do domu. problemem jest jednak to, że linia kolejowa na północy uległa uszkodzeniu w wyniku wybuchu, którego miało dojść w okolicach Dżankoja.

To jednak nie koniec. Rekordowo obciążony ma być także Most Krymski, który jest lądową przeprawą do kontynentalnej Rosji.

 

Źródło: Twitter, wp

Źródło obrazu: Twitter, Screenshot

Polecamy także: 

Nie żyje gwiazda programu TVP. Szokujące okoliczności śmierci

Najnowszy sondaż wyborczy. Fatalny wynik jednej partii

Marek Jakubiak bezlitosny dla Jachiry. Polityk pokazał ten obrazek (FOTO)

Mocny wpis Ziemkiewicza. Wspomniał o Andrzeju Lepperze

Miłosz Kłeczek bezlitosny dla opozycji. Pokazał to niefortunne zdjęcie (FOTO)