„Żałosny, mały złośliwiec”. Mocne słowa Ziemkiewicza do Trzaskowskiego

Rafał Ziemkiewicz za pośrednictwem swojego konta na Twitterze postanowił w dość mocnych słowach wypowiedzieć się na temat prezydenta Warszawy – Rafała Trzaskowskiego.
Polecamy również: Jakubiak nie wytrzymał. Mocno odpowiada na słowa Tuska: „Ten gość…” (WIDEO)
Znany publicysta najprawdopodobniej odniósł się także do „Marszu Powstania Warszawskiego”, o którym napisał: „Trzaskowski na wszelkie sposoby próbujący zablokować patriotyczną manifestacje ku czci PW, lansuje się jako wielbiciel Powstania i powstańców”.
Polecamy również: Cenckiewicz bezlitosny dla Sikorskiego. Pokazał ten dokument sprzed 30 lat (FOTO)
Dziś jak co roku będziemy wspominać kolejną rocznice wybuchu Powstania Warszawskiego. Było to wystąpienie zbrojne przeciwko wojskom niemieckim, które zostało przeprowadzone przez Armię Krajową w ramach akcji „Burza”. W dodatku Powstanie Warszawskie jest uznawane jako, największa operacja militarna, która została przeprowadzona przez Armię Krajową.

Polecamy również: To koniec. Tomasz Lis stracił bardzo ważne stanowisko
W związku z tym stowarzyszenie Roty Marszu Niepodległości zdecydowało się na zorganizowanie „Marszu Powstania Warszawskiego”.  Wcześniej zgodę na to wydarzenie w formie cyklicznej wyraził wojewoda mazowiecki.

Jednak ostatecznie sąd zadecydował, że marsz nie będzie mieć charakteru wydarzenia cyklicznego o co w odwołaniu zabiegał miejscowy ratusz.
Polecamy również: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znana dziennikarka

Cała sytuacja wywołała wiele emocji. Mocne słowa pod adresem prezydenta Warszawy skierował między innymi Marek Jakubiak za pośrednictwem Twittera.

Były poseł Kukiz’15 napisał: „Trzaskowski zabrał głos ws. Marszu Powstania Warszawskiego. „Powinniśmy rocznicę uczcić w ciszy” To się nie odzywaj !!!!! Wstyd mi za Ciebie Trzaskowski.

Polecamy również: Wpadka Tuska? Polityk wrzucił zdjęcie z mamą. Internauci byli bezlitośni (FOTO)
To jednak nie koniec krytycznych słów na temat Rafała Trzaskowskiego w ostatnim czasie. Negtywną opinię na temat włodarza stolicy kraju postanowił wyrazić także publicysta Rafał Ziemkiewicz.

Rafał Ziemkiewicz o Rafale Trzaskowskim

Wyrzuciłem telewizor za okno. Żałosny, mały złośliwiec  @trzaskowski_  na wszelkie sposoby próbujący zablokować patriotyczną manifestacje ku czci PW, lansuje się jako wielbiciel Powstania i powstańców. Nie ma granic bezczelnej hucpy. Ale ktoś powinien je wyznaczyć i wyegzekwowaćnapisał znany publicysta i dziennikarz za pośrednictwem swojego konta na Twitterze.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Nie żyje gwiazda programu TVP. Szokujące okoliczności śmierci

Najnowszy sondaż wyborczy. Fatalny wynik jednej partii

Marek Jakubiak bezlitosny dla Jachiry. Polityk pokazał ten obrazek (FOTO)

Mocny wpis Ziemkiewicza. Wspomniał o Andrzeju Lepperze

Miłosz Kłeczek bezlitosny dla opozycji. Pokazał to niefortunne zdjęcie (FOTO)