„Tusk jest aż tak bezradny”. Magdalena Ogórek wypunktowała Donalda Tuska

Magdalena Ogórek za pośrednictwem swojego konta na Twitterze postanowiła odnieść się do lidera Platformy Obywatelskiej – Donalda Tuska. Znana dziennikarka pracująca na antenie Telewizji Polskiej określiła byłego szefa polskiego rządu mianem „bezradnego”. Co miała w tej kwestii na myśli?
Polecamy również: Wpadka Tuska? Polityk wrzucił zdjęcie z mamą. Internauci byli bezlitośni (FOTO)

Magdalena Ogórek to jedna z bardziej znanych i popularnych w ostatnim czasie dziennikarek, które pojawiają się na antenie publicznej telewizji.

W TVP widzowie mogą oglądać Ogórek w takich programach jak choćby „W tyle wizji”, „Minęła dwudziesta” czy od niedawna „Plan dnia”, który jest jednym z najświeższych propozycji od Telewizji Polskiej dla widzów. Wcześniej dziennikarka prowadziła dość popularny program „W kontrze”, gdzie obok niej współprowadzącym był Jarosław Jakimowicz.Polecamy również: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znana dziennikarkaDziennikarce dość często zdarza się w mało pozytywnym świetle wypowiadać na temat niektórych formacji politycznych w Polsce. Szczególnie chodzi tu o Platformę Obywatelską i jej lidera Donalda Tuska.

Polecamy również: To koniec. Tomasz Lis stracił bardzo ważne stanowisko

To właśnie na temat byłego przewodniczącego Rady Europejskiej i byłego szefa rządu Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego Magdalena Ogórek wypowiedziała się za pośrednictwem swojego konta na Twitterze. Co dokładnie napisała?

Magdalena Ogórek o Donaldzie Tusku

W krajowej polityce czuć już, że zbliżają się coraz większymi krokami wybory parlamentarne. Politycy największych formacji już teraz akcentują swoją zwiększoną aktywność w przestrzeni. Z tego powodu często stają się obiektem komentarzy ze strony dziennikarzy i publicystów.Polecamy również: Najnowszy sondaż. PiS może zacierać ręce, złe wieści dla opozycjiDo osoby lidera Platformy Obywatelskiej odniosła się między innymi Magdalena Ogórek. Dziennikarka Telewizji Polskiej za pośrednictwem swojego konta na Twitterze napisała:

Polecamy również: To koniec. Tomasz Lis stracił bardzo ważne stanowisko

Aktywowane przez Tuska bojówki KOD i Soku z Buraka, udające niezadowolonych Polaków, wrzeszczą w miejscach spotkań polityków PiS. Fikcyjny sondaż, wykonany przez kumpla posła PO KO. Tusk jest aż tak bezradny w przebijaniu szklanego sufitu wyniku PO?napisała Magdalena Ogórek.

 

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Nie żyje gwiazda programu TVP. Szokujące okoliczności śmierci

Najnowszy sondaż wyborczy. Fatalny wynik jednej partii

Marek Jakubiak bezlitosny dla Jachiry. Polityk pokazał ten obrazek (FOTO)

Mocny wpis Ziemkiewicza. Wspomniał o Andrzeju Lepperze

Miłosz Kłeczek bezlitosny dla opozycji. Pokazał to niefortunne zdjęcie (FOTO)