„Z inflacją trochę jest jak z Tuskiem”. Morawiecki bezlitośnie zakpił z Tuska (WIDEO)

Premier Mateusz Morawiecki odwiedził Turów, gdzie spotkał się z mieszkańcami miasta. W trakcie przemówienia szefa rządu Zjednoczonej Prawicy nie zabrakło także odniesień do opozycji.

Polecamy również: Cenckiewicz bezlitosny dla Sikorskiego. Pokazał ten dokument sprzed 30 lat (FOTO)

Mateusz Morawiecki porównał lidera Platformy Obywatelskiej do inflacji. Fragment ze słowami premiera trafił do internetu.

Polecamy również: Najnowszy sondaż. PiS może zacierać ręce, złe wieści dla opozycji

Wybory parlamentarne zbliżają się coraz większymi krokami. Odbędą się one w następnym roku na jesieni. Z tego względu już teraz można zaovserwiwac zdecydowanie zwiększoną aktywność wśród liderów największych formacji politycznych w Polsce.

W zeszłym tygodniu pisaliśmy o wizytach i sytuacjach, które spotkały Donalda Tuska w Dzierżoniowie oraz w Świdnicy.

Polecamy również: To koniec. Tomasz Lis stracił bardzo ważne stanowisko

W pierwszej z wymienionych miejscowości były przewodniczący Rady Europejskiej napotkał na mało przychylny mu komentarz na temat ewentualnego wyniku, który może on osiągnąć w najbliższych parlamentarnych wraz ze swoją partią.

Mam szerokie kontakty województwie dolnośląskim z uwagi na moją działalność, byłem związkowcem Solidarności i ja tylko chciałbym powiedzieć: choćby pan trzykrotnie, panie premierze, objechał powiaty i gminy, niech sobie pan przypomni pan Dzierżoniów, nie przekroczy pan więcej niż 20 procentpowiedział mężczyzna w trakcie spotkania z Tuskiem w Dzierżoniowie.

Polecamy również: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znana dziennikarka

Incydentów nie zabrakło także w Świdnicy, gdzie w trakcie konferencji prasowej Donalda Tuska mężczyzna przechodzący z boku krzyknął „Precz z Tuskiem”.

Z kolei teraz internet obiegła wypowiedź Mateusza Morawieckiego na temat Donalda Tuska, która padła z ust szefa rządu Zjednoczonej Prawicy w Turowie.

Mateusz Morawiecki o Donaldzie Tusku

Mateusz Morawiecki odwiedził Turów. To właśnie tam wypowiedział się na temat Donalda Tuska i porównał go do inflacji, z którą wzmagamy się od dłuższego czasu.

Polecamy również: Wpadka Tuska? Polityk wrzucił zdjęcie z mamą. Internauci byli bezlitośni (FOTO)

Z inflacją trochę jest jak z Tuskiem, przybyła do nas z zagranicy i przeszkadza tak jak tylko potrafimówił premier Mateusz Morawiecki w trakcie swojej wizyty w Turowie.

Nagranie poniżej.

 

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Nie żyje gwiazda programu TVP. Szokujące okoliczności śmierci

Najnowszy sondaż wyborczy. Fatalny wynik jednej partii

Marek Jakubiak bezlitosny dla Jachiry. Polityk pokazał ten obrazek (FOTO)

Mocny wpis Ziemkiewicza. Wspomniał o Andrzeju Lepperze

Miłosz Kłeczek bezlitosny dla opozycji. Pokazał to niefortunne zdjęcie (FOTO)