Bandycki atak na pracownika TVP. Pokazano nagranie (WIDEO)

Szokujące nagranie udostępniło TVP Info za pośrednictwem swojego konta na Twitterze. Na nagraniu można zauważyć dwóch mężczyzn, którzy w wulgarny i w nie do przyjęcia sposób grozili pracownikowi Telewizji Polskiej.

Polecamy również: Cenckiewicz bezlitosny dla Sikorskiego. Pokazał ten dokument sprzed 30 lat (FOTO)

W pewnym momencie mężczyzna pracujący w TVP został opluty przez jednego z agresywnych mężczyzn. W całej sytuacji pojawiły się także groźby i wyzwiska.

Do opisywanej sytuacji z relacji portalu „TVP.info” miało dojść w niedzielę po południu przed siedzibą Telewizji Polskiej na stołecznym pl. Powstańców Warszawy. Na samym początku nagrania słychać jak jeden z mężczyzn wyzywa pracownika Telewizji Polskiej.

Polecamy również: Najnowszy sondaż. PiS może zacierać ręce, złe wieści dla opozycji

Po chwili opluwa go i może się wydawać, że wraz ze swoim towarzyszem odejdzie, lecz po chwili postanowili cofnąć się do miejsca, w którym byli poprzednio. Mężczyźni swoje słowa kierowali także pod adresem ochrony.

Następnie mężczyzni ponownie się wycofali i udali się w kierunku białego auta typu kombi. Zanim wsiedli do pojazdu jeden z nich rzucił w kierunku butelką w stronę ekipy telewizyjnej TVP.

Polecamy również: To koniec. Tomasz Lis stracił bardzo ważne stanowisko

W trakcie całego nagrania padło wiele wyzwisk i obelg pod adresem pracowników Telewizji Polskiej. Po tej sytuacji napastnicy wsiedli do auta. Nagranie kończy się, kiedy białe kombi odjeżdża i skręca w ulicę Moniuszki w Warszawie.

Nagranie z atakiem na pracowników TVP

Telewizja Polska za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała nagranie, na którym przed widać akt agresji, do którego miało dojść w niedzielne popołudnie przed siedzibą Telewizji Polskiej na stołecznym pl. Powstańców Warszawy. Dwóch mężczyzn w bardzo wulgarny sposób zachowywało się względem pracowników TVP.

Polecamy również: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znana dziennikarka

Sprawa była także poruszana po głównym wydaniu Wiadomości w Telewizji Polskiej w programie „Gość Wiadomości”, gdzie gośćmi byli Michał Karnowski oraz Tomasz Sakiewicz.

Atak na Magdalenę Ogórek?

Niespełna rok temu na temat dziwnego zachowania mężczyzny przed siedzibą TVP mówiła Magdalena Ogórek w programie „W kontrze”, który jeszcze wówczas prowadziła wspólnie z Jarosławem Jakimowiczem.

Polecamy również: Wpadka Tuska? Polityk wrzucił zdjęcie z mamą. Internauci byli bezlitośni (FOTO)

Wczoraj wychodzimy z pracy, trochę nieprzytomni, ja zagadana. I czujność Jarosława tak naprawdę, który mi zwrócił uwagę. Bo pan, który bardzo dziwnie się przyglądał, podniósł ręce, ruszył na nas i gdyby nie to, ze Jarosław wychynął bardzo mocno do przodu, to pan by się nie wycofałmówiła Ogórek.

Jest ósma rano, ulica Moniuszki jest pusta. Gdybym szła sama, gdyby ciebie nie było, to nie wiem, do jakiej sytuacji by doszło na tej drodzedodała.

Źródło: Twitter, Polskie Radio, Wprost

Polecamy także: 

Nie żyje gwiazda programu TVP. Szokujące okoliczności śmierci

Najnowszy sondaż wyborczy. Fatalny wynik jednej partii

Marek Jakubiak bezlitosny dla Jachiry. Polityk pokazał ten obrazek (FOTO)

Mocny wpis Ziemkiewicza. Wspomniał o Andrzeju Lepperze

Miłosz Kłeczek bezlitosny dla opozycji. Pokazał to niefortunne zdjęcie (FOTO)