Szokujące wieści o Witoldzie Waszczykowskim. Polityk PiS jest poważnie chory

Witold Waszczykowski ma problemy ze zdrowiem. Były minister spraw zagranicznych w rządzie Prawa i Sprawiedliwości, a aktualny europoseł PiS zdradził to w jednym z ostatnio udzielonych wywiadów. Co dokładnie dolega politykowi z formacji Jarosława Kaczyńskiego?

Polecamy także: Beata Kozidrak zatrzymana przez policję. Szokujący powód

Witold Waszczykowski to jeden z bardziej popularnych polskich polityków ostatnich lat. W latach 1999 do 2002 wykonywał obowiązki polskiego ambasadora w Iranie. Następnie na tym stanowisku zastąpił go Witold Śmidowski.

Polecamy także: Szokujące słowa Jachiry w Sejmie. Tego jeszcze nie było (wideo)

16 listopada 2015 został powołany na stanowisko ministra spraw zagranicznych w rządzie Beaty Szydło. 11 grudnia 2017 objął to stanowisko w nowo utworzonym rządzie Mateusza Morawieckiego. 9 stycznia 2018 został odwołany z funkcji ministra spraw zagranicznych.

Witold Waszczykowski ma problemy ze zdrowiem

Witold Waszczykowski to jeden z aktualnych europosłów Prawa i Sprawiedliwości. Od pewnego czasu w mediach mówi się o problemach ze zdrowiem, które napotkały w ostatnim czasie byłego szefa resortu spraw zagranicznych. O swoich zdrowotnych dolegliwościach Witold Waszczykowski opowiedział w rozmowie z „Super Expressem”. Europoseł z ramienia Prawa i Sprawiedliwości przeszedł niedawno operację wszczepienia endoprotezy. Już po zabiegu zaatakował go bezwład nóg. Co mówił były minister na ten temat?

Polecamy także: Jakubiak zaregował na kontrowersyjny wpis Stuhra. Mocna riposta byłego posła

Po wyjściu ze szpitala okazało się, że bezwład nóg jest podtrzymywany i neurochirurg uznał, żebym się przebadał pod kątem polineuropatii. I okazało się, że ją mam. I zaczęło się szukanie przyczyn. A tych może być mnóstwo, jak choćby borelioza, czy cukrzyca, ale te choroby wykluczonowyliczał Witold Waszczykowski w rozmowie z „SE”.

Jedyne co znaleziono to drastycznie niski poziom witaminy B12 w organizmie. Dostałem serię zastrzyków i w dalszym ciągu trwa poszukiwanie przyczyn. Przechodzę rezonansy i czekamdodał europoseł PiS.

Witold Waszczykowski przyznał, że jednym z objawów jest bezwładność kończyn. U polityka pojawiły się także kłopoty z mówieniem. Polityk dodał, że w tych jakże trudnych momentach ma wsparcie ze strony rodziny.

Polecamy także: Nowy sondaż: PiS liderem ze sporą przewagą nad partiami Tuska i Hołowni

Ta choroba objawia się bezwładnością kończyn. Pojawiły się też problemy z mówieniem, czasem wypadają rzeczy z ręki. Nie ma szans raczej na poprawę. Nadzieja jest taka, że to się skończy parkinsonem, a nie alzheimerem. Mam wsparcie wśród najbliższych – dodał.

Źródło: wp

Polecamy także: 

Rusin także ponownie uderza w Ogórek. Kontrowersyjny wpis celebrytki

Sikorski zaczepił także Pawłowicz. Dostał szybką ripostę

Polska pogrążona także w smutku. Andrzej Duda podał przykrą wiadomość

Budka także zaczepił Kaczyńskiego. Dostał mocną odpowiedź

Polska pogrążona w smutku. Nie żyje legendarny polski aktor