Beata Kozidrak zatrzymana przez policję. Szokujący powód

Beata Kozidrak zatrzymana przez policję. Wiadomość na ten temat podał portal RMF FM. Z ustaleń wynika, że znany wokalistka i gwiazda zespołu Bajm prowadziła swój samochód pod wpływem alkoholu. Do zatrzymania piosenkarki miało dojść wczoraj wieczorem na warszawskim Mokotowie. Beata Kozidrak jechała swoim bmw al. Niepodległości od stron Piaseczna. Z nieoficjalnych informacji wynika, że piosenkarka zespołu Bajm miała jechać zygzakiem od krawężnika do krawężnika.

Polecamy także: Skandal w TVN. Szokujące słowa Frasyniuka o polskich żołnierzach (wideo)

W tej sytuacji miał zaregować jeden z kierowców będący świadkiem całej sytuacji. Kierowca wezwał funkcjonariuszy policji a następnie sam zablokował wokalistce możliwość dalszej jazdy na skrzyżowaniu al. Niepodległości z ul. Batorego.

Beata Kozidrak zatrzymana przez policję

Media podały dziś wiadomość o zatrzymaniu przez funkcjonariuszy policji Beaty Kozidrak. Z ustaleń medialnych wynika, że gwiazda zespołu muzycznego Bajm prowadziła swój samochód marki BMW pod wpływem alkoholu. Kozidrak jechała swoim bmw al. Niepodległości od stron Piaseczna.

Polecamy również: Zaskakujący apel Hartwich. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski

Z nieoficjalnych informacji wynika, że gwiazda miała poruszać się swoim pojazdem „zygzakiem” od krawężnika do krawężnika. Zauważył to jeden z kierowców, który zadzwonił w tej sytuacji na policję, a następnie zablokował piosenkarce jazdę na skrzyżowaniu al. Niepodległości z ul. Batorego.

Polecamy także: Skandal w TVN. Szokujące słowa Frasyniuka o polskich żołnierzach (wideo)

Badanie alkomatem wykazało dwa promile alkoholu u znanej piosenkarki. W tej sytuacji zostało jej zabrane prawo jazdy. Po zatrzymaniu Beata Kozidrak została zwolniona do domu. Dziś ma zgłosić się na policję. Znana gwiazda polskiej sceny muzycznej ma usłyszeć zarzuty prowadzenia w stanie nietrzeźwości. Grozi za to do dwóch lat więzienia.

Źródło: RMF FM

Polecamy także: 

Rusin także ponownie uderza w Ogórek. Kontrowersyjny wpis celebrytki

Sikorski zaczepił Pawłowicz. Dostał szybką ripostę

Polska pogrążona także w smutku. Andrzej Duda podał przykrą wiadomość

Budka także zaczepił Kaczyńskiego. Dostał mocną odpowiedź

Hołownia mocno nt. Czarnka i Zalewskiej. Dostał bezlitosną ripostę

Dziennikarz także zapytał Roksane Węgiel o Boga. Jej odpowiedź wielu zaskoczyła (wideo)