Sikorski zaczepił Pawłowicz. Dostał szybką ripostę

Były minister spraw zagranicznych, a aktualny europoseł Radosław Sikorski odniósł się za pośrednictwem mediów społecznościowych do Krystyny Pawłowicz, która akrualnie wykonuje obowiązki sędziego Trybunału Konstytucyjnego. Co dokładnie napisał znany polityk na temat byłej poseł Prawa i Sprawiedliwości?

Polecamy także: Nowy sondaż wyborczy. Złe wieści dla Donalda Tuska

O Radosławie Sikorskim w ostatnich dniach jest bardzo głośno. Niedawno w mediach poruszano przede wszystkim jego wypowiedź, która padła na antenie stacji telewizyjnej TVN24 w programie Moniki Olejnik – „Kropka nad i”. Aktualny europoseł w bardzo ostry sposób wypowiedział się na temat Pawła Kukiza w związku z głosowaniem nad nowelizacją ustawy o radiofonii i telewizji, która przez media została określona mianem „lex TVN”. Tym razem polityk postanowił obrać na cel byłą poseł z ramienia Prawa i Sprawiedliwości – Krystynę Pawłowicz.

Radosław Sikorski o Krystynie Pawłowicz na Twitterze

W ostatnich dniach jednym z głównych tematów w polskich mediach jest sytuacja na granicy naszego kraju i Białorusi. W związku z tym głos w tej sytuacji zabiera wielu polityków. Wśród nich jest między innymi szef polskiego rządu – Mateusz Morawiecki. Polityk za pośrednictwem mediów społecznościowych podkreślił, że Polska musi chronić swojej granicy i dbać o suwerenność terytorium.

Polecamy także: Ogórek zakpiła z Kingi Rusin na antenie TVP: “A nie… to mi się śniło” (wideo)

Polska musi chronić swoją granicę i dbać o suwerenność naszego terytorium. I to właśnie robi polski rząd. Bardzo szczerze współczuję uchodźcom, którzy znaleźli się w niezwykle trudnej sytuacji, ale należy wyraźnie zaznaczyć, że są oni politycznym instrumentem i narzędziem w ręku białoruskiego reżimu Łukaszenki” – pisał w mediach społecznościowych premier Mateusz Morawiecki.

Musimy wypracować nowe procedury w skali całej Unii Europejskiej, bo metody, które były wcześniej stosowane były błędne i prowadziły donikąd. Jesteśmy gotowi na wpuszczenie kolejnych osób, jednak bardzo ważną kwestią jest ich właściwa identyfikacja” – dodał szef rządu.

Wpis Radosława Sikorskiego o Krystynie Pawłowicz

Były minister spraw zagranicznych a aktualny europoseł – Radosława Sikorski za pośrednictwem mediów społecznościowych napisał:

Oświadczam, że za sąsiada wolałbym jednego z moich afgańskich tłumaczy niż @KrystPawlowicz – napisał w swoim wpisie Radosław Sikorski.

Polecamy także: Problemy Antoniego Macierewicza. TVN pozywa polityka do sądu

Na ten wpis zaregowała Krystyna Pawłowicz.

Nawet to rozumiem…Ja się w pana okolice wprawdzie nie wybieram, ale pana koledzy z Talibanu pewnie i owszem… Szkoda tylko tego polskiego dworku…No,to Allah z panem.. – napisała sędzina Trybunału Konstytucyjnego.

 

Źródło: Twitter, NaTemat

Polecamy także: 

Awantura także w TVP. Zaskakujące zachowanie Sawickiego z PSL (wideo)

Widzowie także TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje dziennikarka Telewizji Polskiej

Lech Wałęsa trafił do szpitala. „To poważna sprawa”

Macierewicz także nie wytrzymał. Mocne słowa posła PiS o TVN (wideo)