Jakubiak zaregował na kontrowersyjny wpis Stuhra. Mocna riposta byłego posła

Były poseł Marek Jakubiak za pośrednictwem mediów społecznościowych odniósł się do wpisu, który zamieścił na Facebooku znany polski aktor Maciej Stuhr. Aktor odniósł się w swoim wpisie do wydarzeń, które miały miejsce w trakcie ostatniego meczu reprezentacji Polski z Anglią.

Polecamy także: Mocny apel Kukiza do Tuska. Muzyk powiedział to wprost (wideo)

Mecz Polski z Anglią przyniósł wiele emocji zarówno w trakcie spotkania, jak i również zaraz po jego zakończeniu. Głośno jest za sprawą przede wszystkim Kamila Glika, pod którego adresem spłynęła fala bardzo poważnych oskarżeń. To jednak nie jedyna sytuacja, która odbiła się głębokim echem tuż po zakończeniu spotkania.
Wspomniany Maciej Stuhr za pośrednictwem mediów społecznościowych odniósł się do zachowania polskich kibiców, którzy wygwizdali gest solidarności piłkarzy reprezentacji Anglii wobec ruchu Black Lives Matter. W swoim poście aktor nawiązał także do rządów Prawa i Sprawiedliwości.

Na wpis aktora za pośrednictwem Twittera postanowił odpowiedzieć były poseł Marek Jakubiak.

Marek Jakubiak o wpisie Macieja Stuhra

Polecamy także: Beata Kozidrak zatrzymana przez policję. Szokujący powód

Polska kadra piłkarska po nieudanych mistrzostwach Europy powróciła na boisko. W pierwszym spotkaniu z Albanią podopieczni Paulo Sousy pokonali u siebie zespół Albańczyków aż 4-1. Mimo wszystko po meczu pod adresem polskiej kadry padło wiele zarzutów, które dotyczyły stylu, który był zdaniem wielu przeciwieństwem ostatecznego wyniku. Następnie Polacy podejmowali na wyjeździe najsłabszego z rywali, a więc reprezentantów San Marino. Mecz zakończył się wynikiem 1-7 dla Biało-Czerwonych, lecz w tym przypadku najbardziej zwracano uwagę na fakt utraty bramki z drużyną, która strzela je bardzo rzadko.

Z kolei w ostatnią środę na Stadionie Narodowym reprezentacja Polski podejmowała Anglików. Polacy za styl zebrali bardzo wysokie oceny od ekspertów. Mecz ostatecznie zakończył się podziałem punktów, lecz nie zabrakło także kontrowersyjnych wydarzeń. Na ten temat za pośrednictwem mediów społecznościowych odniósł się Maciej Stuhr. Aktor w swoim wpisie napisał między innymi:

Polecamy także: Szokujące słowa Jachiry w Sejmie. Tego jeszcze nie było (wideo)

Polscy kibice wygwizdali antyrasistowską akcję. Nie „nie poparli”. Wygwizdali. Przez pierwsze lata rządów PiS-u, pierwsze, drugie i trzecie afery, nepotyzmy, łamanie praw i norm, myślałem że to jakaś pomyłka, że suweren jest po prostu niedoinformowany i zaraz, jak wszystko wyjdzie na jaw, to się to musi rozlecieć. Dziś już tak nie myślę. Po prostu tacy jesteśmy i tego chcemypisał Maciej Stuhr.

Całość wpisu pod linkiem TUTAJ.

Do publikacji aktora odniósł się były poseł

Maciej Stuhr w mocnym wpisie podsumowuje Polaków. „Nic nas nie obchodzi” (link do artykułu MSM). Gdyby Pan wyszedł ze swojej bańki (towarzystwa), to zobaczyłby Pan, że Polacy w odróżnieniu od Pana inaczej świat widząnapisał polityk za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Źródło: Twitter, Onet

Polecamy także: 

Rusin także ponownie uderza w Ogórek. Kontrowersyjny wpis celebrytki

Sikorski zaczepił Pawłowicz. Dostał szybką ripostę

Polska pogrążona także w smutku. Andrzej Duda podał przykrą wiadomość

Budka także zaczepił Kaczyńskiego. Dostał mocną odpowiedź

Polska pogrążona w smutku. Nie żyje legendarny polski aktor