Rusin ponownie uderza w Ogórek. Kontrowersyjny wpis celebrytki

Magdalena Ogórek i Kinga Rusin od pewnego czasu pokazują bardzo bezpośrednio, że stosunki między nimi z pewnością do najlepszych nie należą. Ciężko mówić w kontekście obu pań o pokojowych relacjach, a świadczą o tym choćby ostatnie ich wzajemne komentarze na swój temat.

Polecamy także: Nowy sondaż wyborczy. Złe wieści dla Donalda Tuska

Głośno było między innymi o wpisie, który opublikowała dawna prowadząca „Dzień dobry TVN” na Instagramie, który w pewnej swojej części nawiązywał do dziennikarki telewizji publicznej. Wówczas to w kontrze na ten wpis odpowiedziała Magdalena Ogórek, która za pośrednictwem Twittera zagroziła Rusin pozwem.

Z kolei w tym tygodniu Magdalena Ogórek na antenie TVP Info zakpiła z Kingi Rusin. Dziennikarka powiedziała:

Wiesz co, już od razu ruszyły w internecie komentarze na temat przyjęcia tych uchodźców. Ja się bardzo cieszę, że Kinga Rusin napisała, że przyjmie całą, dużą afgańską rodzin… A nie, to mi się śniło, przepraszamdrwiła Ogórek w swoim programie.

W tej sytuacji nie trzeba było długo czekać na kolejny wpis Kingi Rusin, która wspomniała o Ogórek na Instagramie.

Kinga Rusin kontra Magdalena Ogórek – kolejny mocny wpis byłej prowadzącej „Dzień dobry TVN”

Tu nad ranem chłodno. PS. Uwaga! Siedźcie cicho! Nie krytykujcie! Nie oburzajcie się nie wskazujcie palcami zdrajców, nie używajcie mocnych słów – bo „nie wypada”! Bo im wolno, ale nam nie! Bo my mamy patrzeć i milczeć, kiedy nam demolują państwo, kłamią, kolaborują i kradną. Niedoczekanie! – napisała Kinga Rusin.

Polecamy także: Ogórek zakpiła z Kingi Rusin na antenie TVP: “A nie… to mi się śniło” (wideo)

Skala bezczelności pisowców – jak Witek, czy pisowskich kolaborantów – jak Kukiz czy Ogórek, poraża. „Biedny” Kukiz, ofiara „nagonki”! A on przecież tylko „realizuje swój program” – wy wstrętni hejterzy! On miał podobno w programie, że po tym jak PIS zdemoluje już państwo prawa, on im „programowo” pomoże „spolonizować” TVN, jak wcześniej „spolonizowano” regionalną prasę. W jego interesie, jak wprost mówi, jest to, żeby PiS miał nadal władzę! Ten niby antysystemowy rebeliant idzie pod rękę z reżimem, bo „miał coś w programie”???!!!! Świadomie przykłada rękę do zarzynania państwa obywatelskiego! A gęba pełna frazesów. Ale skrytykować go nie wypada! – napisała celebrytka.

Polecamy także: Problemy Antoniego Macierewicza. TVN pozywa polityka do sądu

Padły także kontrowersyjne słowa.

Przez ile politycznych łóżek przeszli taki Kukiz czy Ogórek, by zrobić sobie dobrze, udając, że nic w tym zdrożnego? Czy można się dziwić, że wielu krzyczy o prostytucji politycznej?napisała Rusin.

Ogórek? Zwykła płotka, ale dobry przykład. Cynizm i bezczelność podniesione do potęgi n-tej. Kiedyś kandydatka „z łapanki” na prezydenta partii postulującej swobody obywatelskie, a dziś medialna twarz PIS-owskiego reżimu łamiącego prawo i cofającego nas do średniowiecza. I ona ma czelność śmieszkować o pomocy uchodźcom – kobietom i dzieciom, którym grozi smierć!? No po prostu, szanowni państwo, boki zrywać… – pisała Kinga Rusin.

Link do wpisu Kingi Rusin LINK

Źródło: Instagram

Polecamy także: 

Awantura także w TVP. Zaskakujące zachowanie Sawickiego z PSL (wideo)

Widzowie także TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje dziennikarka Telewizji Polskiej

Lech Wałęsa trafił do szpitala. „To poważna sprawa”

Macierewicz także nie wytrzymał. Mocne słowa posła PiS o TVN (wideo)