Wielka klasa Roberta Lewandowskiego. To zobaczył cały świat (wideo)

Robert Lewandowski w plebiscycie „Złotej Piłki” ostatecznie zajął drugie miejsce. Od polskiego napastnika i kapitana reprezentacji Polski lepszy okazał się tylko Lionel Messi, który w tym sezonie zaskoczył wiele osób przechodząc do francuskiego PSG.

Polecamy także: Kinga Rusin mocno skrytykowała dziennikarkę TVP. Riposta z klasą Anny Popek

Nie ulega jednak wątpliwości, że Robert Lewandowski od wielu już sezonów należy do niekwestionowanej czołówki światowych piłkarzy. W dodatku Polski piłkarz jest zawsze bardzo otwarty na fanów piłki nożnej o czym przekonał się mały chłopiec w trakcie wejścia napastnika Bayernu Monachium na wydarzenie przyznania „Złotej Piłki”. Co dokładnie uchwyciły kamery?

Polecamy także: Lempart wylała farbę przed siedzibą PiS. Mocna reakcja sprzątaczki (wideo)

Robert Lewandowski od dawna jest najlepszym polskim piłkarzem. Nie brak zdań, że dzisiejsze miejsce w światowej elicie to zasługa przede wszystkim olbrzymiego zaangażowania Polaka, który mimo 33 lat jest w dalszym ciągu w bardzo wysokiej formie. Lewandowski na swoim koncie ma między innymi triumf w Lidze Mistrzów, co dla wielu piłkarzy jest upragnionym celem kariery. Z kolei indywidualnych wyraźnień Polakowi brak tylko „Złotej Piłki”.

Robert Lewandowski i piękny gest wobec chłopca

Robert Lewandowski wczoraj pojawił się na gali przyznania „Złotej Piłki”. Kapitan reprezentacji Polski przed wejściem do sali, w której odbyła się tegoroczna gala, Lewandowski dostojnie szedł wraz ze swoją żoną – Anną Lewandowską. Jednak w  pewnym momencie napastnik Bayernu Monachium zatrzymał się i podszedł do małego chłopca, który trzymał w rękach piłkę. Chwilę później złożył na niej autograf. Nagranie z tego momentu trafiło do sieci.

Polecamy także: Gwiazda TVP przerwała milczenie. Padły mocne słowa o sytuacji na granicy

Na ten moment swoją uwagę zwróciło wiele osób i także mediów. Po pewnym czasie Robert Lewandowski był już w sali, w której odbyła się gala jednej z najbardziej prestiżowych nagród piłkarskich na świecie. Do końca nie było jednak jasne, kto zwycięży. Robert Lewandowski zaliczył bardzo dobry poprzedni sezon i start bieżącego. Do szczęścia zabrakło tylko ponownego triumfu w Lidze Mistrzów oraz sukcesu z reprezentacją Polski na mistrzostwach Starego Kontynentu.

Polecamy także: Zaskakujące słowa Kurdej-Szatan. Zdradziła, w której partii działała jej mama

Niestety Polak na swój triumf w tej imprezie będzie musiał jeszcze poczekać. Ostatecznie wygrał piłkarz PSG i reprezentacji Argentyny – Lionel Messi. Kapitan reprezentacji Polski uplasował się tuż za nim. Z kolei trzecie miejsce zajął włoski pomocnik Chelsea – Jorginho. Tuż za nim znalazł się Karim Benzema z Realu Madryt. Pierwszą piątkę zamknął gracz Chelsea FC – N’Golo Kante.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Kozidrak prowadziła po alkoholu. Jest wyrok sądu

Były kapitan reprezentacji Polski także nie wytrzymał. Mocne słowa o Sterczewskim

Kolejny cios dla Kurdej-Szatan. Tego mogła także się nie spodziewać

Polityk Konfederacji także nie wytrzymał. Stanowcze słowa do Tuska

Problemów Kurdej-Szatan także ciąg dalszy. To już oficjalne