Stanowczo zwróciła uwagę Lempart. Sprzątaczka otrzymała miłą niespodziankę (wideo)

Marta Lempart w zeszłym tygodniu zasłynęła ze swojego zachowania przed siedzibą Prawa i Sprawiedliwości na ulicy Nowogrodzkiej w Warszawie oraz przed budynkiem Ministerstwa Zdrowia. To tam jedna z liderek Strajku Kobiet rozlała czerwoną farbę. W akcji, w której uczestniczyła aktywistka użyto także kukieł oraz kartonowych kartek i napisanymi na nich hasłami. To jednak nie wszystko.

Polecamy także: Kinga Rusin mocno skrytykowała dziennikarkę TVP. Riposta z klasą Anny Popek

Przed siedzibą Prawa i Sprawiedliwości doszło do konfrontacji między Martą Lempart a panią odpowiedzialną za utrzymanie czystości w budynku i przed nim. Na widok rozlanej farby kobieta zaregowała bardzo stanowczo w stosunku do Marty Lempart. Nagranie z tego momentu szybko obiegło media oraz internet, gdzie wymiana zdań między kobietami była omawiana w pierwszej kolejności. My również odnieśliśmy się do tej sytuacji. Link do artykułu naszego autorstwa na ten temat umieszczamy poniżej.

Polecamy także: Lempart wylała farbę przed siedzibą PiS. Mocna reakcja sprzątaczki (wideo)

O pani, która zwróciła uwagę Marcie Lempart zrobiło się bardzo głośno. W związku z tym w krytyczny sposób do zachowania liderki Strajku Kobiet odniosła się dziennikarka Agnieszka Gozdyra. Z kolei dziś za pośrednictwem mediów społecznościowych poseł Jacek Ozdoba wstawił krótki wpis ze zdjęciem odnoszącym się do Pani Teresy.

Marta Lempart kontra sprzątaczka – kobieta otrzymała niespodziankę

Marta Lempart w zeszłym tygodniu zasłynęła ze swojego zachowania przed siedzibą Prawa i Sprawiedliwości na ulicy Nowogrodzkiej w Warszawie oraz przed budynkiem Ministerstwa Zdrowia. To tam jedna z liderek Strajku Kobiet rozlała czerwoną farbę.

Polecamy także: Gwiazda TVP przerwała milczenie. Padły mocne słowa o sytuacji na granicy

W akcji, w której uczestniczyła aktywistka użyto także kukieł oraz kartonowych kartek i napisanymi na nich hasłami. Mimo wszystko zachowaniem aktywistki nie wszysyscy byli zachwyceni.

Chodzi tu o Panią, która jest odpowiedzialna za utrzymanie czystości. Kobieta stanowczo zaregowała, kiedy zobaczyła, co się stało przed wejściem do budynku. Nagranie z reakcją i wymianą zdań Marty Lempart z Panią Teresą bardzo szybko stało się popularne w mediach oraz także w internecie.

Polecamy także: Zaskakujące słowa Kurdej-Szatan. Zdradziła, w której partii działała jej mama

Z kolei dziś Jacek Ozdoba z Solidarnej Polski zamieścił za pośrednictwem mediów społecznościowych następujący wpis ze zdjęciem:

Dla p. Teresy za ciężką pracę i odwagę do Marty L. Brawo!napisał Jacek Ozdoba.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Kozidrak prowadziła po alkoholu. Jest wyrok sądu

Były kapitan reprezentacji Polski także nie wytrzymał. Mocne słowa o Sterczewskim

Kolejny cios dla Kurdej-Szatan. Tego mogła także się nie spodziewać

Polityk Konfederacji także nie wytrzymał. Stanowcze słowa do Tuska

Problemów Kurdej-Szatan także ciąg dalszy. To już oficjalne