Messi zwrócił się do Lewandowskiego. Powiedział to wprost (wideo)

Lionel Messi ostatecznie został zdobywcą Złotej Piłki. Argentyńczyk w prestiżowym plebiscycie pokonał reprezentanta Polski oraz kapitana naszej kadry narodowej – Roberta Lewandowskiego. W trakcie swojej przemowy na gali zawodnik paryskiego
PSG postanowił zwrócić się do Roberta Lewandowskiego. Co dokładnie powiedział do polskiego piłkarza?

Polecamy także: Lempart wylała farbę przed siedzibą PiS. Mocna reakcja sprzątaczki (wideo)

Dziś już wiemy, że kolejna złota piłka trafiła do Leo Messiego. Dla reprezentanta Argentyny jest to już siódme tego typu wyróżnienie. Mimo wszystko wiele osób liczyło, że nagroda trafi do kogoś innego. Mowa tu o Robercie Lewandowskim, który od wielu sezonów jest w ścisłej czołówce najlepszych zawodników świata w piłce nożnej. Ostatecznie jednak Polak uplasował się na drugim miejscu za Messim.

Polecamy także: Gwiazda TVP przerwała milczenie. Padły mocne słowa o sytuacji na granicy

Mimo wszystko kapitan reprezentacji Polski nie wraca z gali z pustymi rękami. Polski napastnik otrzymał nagrodę za najlepszego napastnika, lecz nie brakowało zdań, że jest to bardziej nagroda pocieszenia, bo najważniejsza była złota piłka, której RL9 jeszcze w swojej wybitnej karierze nie otrzymał. Na ten fakt zwrócił uwagę Leo Messi, który na gali postanowił się zwrócić do Polaka. Co powiedział?

Lionel Messi zwrócił się do Roberta Lewandowskiego

Gala przyznania nagrody „Złotej Piłki” jest już za nami. Siódmy raz w swojej wybitnej karierze zdobył ją argentyńczyk Leo Messi. Drugi był Robert Lewandowski, co nie wszystkim się spodobało, a przede wszystkim w Polsce.

Polecamy także: Kinga Rusin mocno skrytykowała dziennikarkę TVP. Riposta z klasą Anny Popek

W naszym kraju bardzo mocno liczono na prestiżowy sukces polskiego napastnika grającego w Bayernie Monachium. Ostatecznie kapitan biało-czerwonych musiał obejść się smakiem i z pokorą przyjąć drugie miejsce, które dla sportowca bywa czasem najgorszym z możliwych do osiągnięcia.

Polecamy także: Zaskakujące słowa Kurdej-Szatan. Zdradziła, w której partii działała jej mama

W trakcie gali Leo Messi zwrócił się do Roberta Lewandowskiego. Były napastnik i legenda FC Barcelony powiedział:

Robert, myślę że zasłużyłeś na Złotą Piłkę w 2020 roku, „France Football” powinno ci ją przyznać. Wszyscy wiemy, że ci się to należało, byłeś wtedy zwycięzcą i nie mogłeś otrzymać nagrody z powodu pandemii koronawirusa. Moim zdaniem powinieneś mieć to trofeum w swoim domumówił Messi.

Źródło: Sport.pl

Polecamy także: 

Kozidrak prowadziła po alkoholu. Jest wyrok sądu

Były kapitan reprezentacji Polski także nie wytrzymał. Mocne słowa o Sterczewskim

Kolejny cios dla Kurdej-Szatan. Tego mogła także się nie spodziewać

Polityk Konfederacji także nie wytrzymał. Stanowcze słowa do Tuska

Problemów Kurdej-Szatan także ciąg dalszy. To już oficjalne