Lempart wylała farbę przed siedzibą PiS. Mocna reakcja sprzątaczki (wideo)

Liderka ruchu społecznego „Strajk Kobiet” – Marta Lempart pojawiła się przed siedzibą Prawa i Sprawiedliwości w Warszawie przy ulicy Nowogrodzkiej. Aktywistka rozlała tam czerwoną farbę. Z profilu Strajku Kobiet na Facebooku możemy się dowiedzieć, że było to „ostrzeżenie”.

Polecamy także: Gwiazda TVP przerwała milczenie. Padły mocne słowa o sytuacji na granicy

Z wpisu i zamieszczonych zdjęć wynika także, że nie było to jedyne miejsce, przed którym pojawiła się Marta Lempart. W poście opublikowano także zdjęcie sprzed Ministerstwa Zdrowia.

Do sieci trafiło także nagranie, na którym Marta Lempart przed siedzibą Prawa i Sprawiedliwości postanowiła rozlać czerwoną farbę. Widać na nim również rozstawione kukły oraz kartony z różnymi hasłami.

Chcesz wesprzeć nasz serwis? Zaobserwuj nas na Facebooku klikając w >> LINK << i Twitterze >> LINK << i bądź na bieżąco!

Polecamy także: Tragiczny wypadek drogowy. Nie żyje polityk PiS

W pewnym momencie po rozlaniu przez liderkę Strajku Kobiet czerwonej farby pojawiła się sprzątaczka, która wyraźnie nie była zadowolona z tego, co zastała przed wejściem do siedziby Prawa i Sprawiedliwości. Między kobietą a Martą Lempart wywiązała się krótka wymiana zdań.

Nagranie opublikowano między innymi na profilu Strajku Kobiet oraz także przez internautów w mediach społecznościowych.

Strajk Kobiet: Marta Lempart przed siedzibą Prawa i Sprawiedliwości i wymiana zdań ze sprzątaczką

Strajk Kobiet to ruch społeczny, który powstał w roku 2016. Szczególnie głośno na jego temat było przed rokiem w związku z kontrowersjami dotyczącymi prawa aborcyjnego w naszym kraju.

Polecamy także: Gwiazda TVP przerwała milczenie. Padły mocne słowa o sytuacji na granicy

Jedną z głównych postaci ruchu społecznego jest Marta Lempart, o której dziś w krajowych mediach ponownie było głośno. Wszystko to za sprawą jej działań, których dopuściła się przed siedzibą Prawa i Sprawiedliwości na ulicy Nowogrodzkiej w Warszawie oraz przed budynkiem Ministerstwa Zdrowia.

#NiechciejPolskoMojejKrwi
Ostrzeżenie poszło. Ogólnopolski Strajk Kobiet dziś m.in. pod siedzibą PiS oraz Ministerstwa Zdrowia. Tam, gdzie za nic ma się ludzkie życie. Pływajcie we krwi, bogowie śmierciczytamy na profilu na Facebooku Strajku Kobiet.

Polecamy także: Zaskakujące słowa Kurdej-Szatan. Zdradziła, w której partii działała jej mama

Do sieci trafiło prócz zdjęć także nagranie. Widać na nim jak Marta Lempart w pewnym momencie rozlewa czerwoną farbę przy wejściu przy siedzibie Prawa i Sprawiedliwości. Takim obrotem spraw wyraźnie nie była zachwycona Pani odpowiedzialna za utrzymanie czystości w budynku, która wymieniła krótko kilka słów z Martą Lempart. Sytuacja została zarejestrowana na nagraniu poniżej.

ŹródłoFacebook

Polecamy także: 

Kozidrak prowadziła po alkoholu. Jest wyrok sądu

Były kapitan reprezentacji Polski także nie wytrzymał. Mocne słowa o Sterczewskim

Kolejny cios dla Kurdej-Szatan. Tego mogła także się nie spodziewać

Polityk Konfederacji także nie wytrzymał. Stanowcze słowa do Tuska

Problemów Kurdej-Szatan także ciąg dalszy. To już oficjalne