Ida Nowakowska o Kurdej-Szatan. Gwiazda TVP powiedziała to wprost (wideo)

Ida Nowakowska o Barbarze Kurdej-Szatan – co aktualna gwiazda Telewizji Polskiej powiedziała o kontrowersjach wokół znanej aktorki?

Polecamy także: Zaskakujące słowa Wojewódzkiego o Kaczyńskim. „Chciałem osobiście przeprosić”

Na temat Barbary Kurdej-Szatan jest od niemal miesiąca bardzo głośno, a to wszystko za sprawą jej wpisu, który na początku listopada postanowiła zamieścić za pośrednictwem mediów społecznościowych. Aktorka znana także z konkretnych programów i seriali odniosła się w nim do polskiej Straży Granicznej w bardzo kontrowersyjny sposób, co wywołało wiele krytycznych komentarzy.

W związku z tym wiele znanych i mniej znanych osób postanowiło odnieść się do tej sytuacji. Wśród nich jest także Ida Nowakowska, która akrualnie jest jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. O Barbarę Kurdej-Szatan zapytała ją dziennikarka portalu „Jastrząb Post”. Co na to pytanie postanowiła odpowiedzieć znana tancerka a jednocześnie także prezenterka publicznej telewizji?

Polecamy także: Gwiazda TVP przerwała milczenie. Padły mocne słowa o sytuacji na granicy

Na temat Barbary Kurdej-Szatan do dziś wypowiedziało się już wiele osób. Wśród nich byli między innymi piosenkarz Michał Wiśniewski, który zasłynął ze swoich występów wraz z „Ich Troję” oraz także Małgorzata Tomaszewska. Zrobił to także znany dziennikarz sportowy – Krzysztof Stanowski, którego nagranie na ten temat stało się bardzo popularne w sieci. Z kolei dopiero teraz światło dzienne ujrzał komentarz Idy Nowakowskiej.

Ida Nowakowska o Barbarze Kurdej-Szatan

Na temat Barbary Kurdej-Szatan jest od niemal miesiąca bardzo głośno, a to wszystko za sprawą jej wpisu, który na początku listopada postanowiła zamieścić za pośrednictwem mediów społecznościowych. Aktorka znana także z konkretnych programów i seriali odniosła się w nim do polskiej Straży Granicznej w bardzo kontrowersyjny sposób. Na ten temat pytana była gwiazda TVP – Ida Nowakowska.

Polecamy także: Kinga Rusin mocno skrytykowała dziennikarkę TVP. Riposta z klasą Anny Popek

Nie mnie to oceniać. Ja staram się zawsze myśleć o tym, za czym ja stoję. Jestem osobą, która stara się zawsze dobrze patrzeć na każdego człowieka, bo po prostu lubię ludzi. Aczkolwiek myślę, że ważne jest to, aby pamiętać, co dla nas jest najważniejsze. Dla mnie rzeczywiście ważne jest to, żeby gdzieś być taką osobą, która świadomie podchodzi do tego, czym jest moja tożsamość. To jest dla mnie bardzo ważnemówiła Ida Nowakowska.

Byłam też wychowywana w takiej rodzinie i to jest bardzo trudne, szczególnie w tym czasie, kiedy tak dużo się dzieje i tak dużo słów nawet ja rzucam na wiatr. I staram się o tym pamiętać. Ale to jest bardzo trudne. Natomiast dom, który moi rodzice dla mnie stworzyli, jest takim zapleczem i mam nadzieję, że da mi siłę, abym też nigdy o tym nie zapominaładodała gwiazda TVP.

Polecamy także: Zaskakujące słowa Kurdej-Szatan. Zdradziła, w której partii działała jej mama

Tabderka w dość delikatny sposób dała do zrozumienia, że nie popiera emocjonalnych zachowań w internecie.

Ja życzę każdemu jak najlepiej, ale uważam, że pewne publiczne sytuacje są ważne. Aby przypominać, jak ważne są słowa. Jak ważny jest ich dobórmówiła Ida nowakowska.

Źródło: Jastrząb Post

Polecamy także: 

Kozidrak prowadziła po alkoholu. Jest wyrok sądu

Były kapitan reprezentacji Polski także nie wytrzymał. Mocne słowa o Sterczewskim

Kolejny cios dla Kurdej-Szatan. Tego mogła także się nie spodziewać

Polityk Konfederacji także nie wytrzymał. Stanowcze słowa do Tuska

Problemów Kurdej-Szatan także ciąg dalszy. To już oficjalne