Ukrainka konfrontuje się z rosyjskim żołnierzem. Świat obiegło to nagranie (wideo)

Ukraina kontra Rosja: Internet obiegło nagranie z konfrontacji Ukrainki oraz rosyjskiego żołnierza. Do sytuacji, która w bardzo szybkim czasie stała się hitem internetu – miało dojść na południu Ukrainy.

Polecamy także: To Rosję bardzo zaboli. Zachód może zastosować radykalną sankcję

Sytuacja na wschodzie między Ukrainą a Rosją jest bacznie obserwowana przez światową opinię publiczną. W czwartek rano wojska Federacji Rosyjskiej zaatakowały Ukrainę. Mimo wszystko siły agresora na swojej drodze napotykają zdecydowany opór ze strony obrońców. W tych dramatycznych momentach nie brak również heroicznych historii i postaw. Ukraina walczy dzielnie z najeźdźcą.

Polecamy również: Premier przekazał smutną wiadomość. Nie żyje były minister

Od początku wybuchu konfliktu w internecie pojawiają się zdjęcia oraz nagrania, które przedstawiają skutki prowadzonych walk między siłami Ukrainy oraz Rosji. Szczególną popularność zyskało nagranie, na którym doszło do konfrontacji między Ukrainką i rosyjskim żołnierzem. Kobieta zdecydowanie nie była zachwycona jego widokiem.

Ukraina kontra Rosja: Internet obiegło nagranie z konfrontacji Ukrainki oraz rosyjskiego żołnierza

Od czwartku trwa inwazja wojsk Federacji Rosyjskiej na terytorium Ukrainy. Świat dziś spogląda na wschód Europy, gdzie aktualnie toczą się walki w państwie sąsiadującym z Polską. Pod adresem agresora, a więc Federacji Rosyjskiej – spływają liczne głosy potępienia ze względu na wywołany konflikt i tragedię mieszkańców Ukrainy. W tych trudnych chwilach, to właśnie życie zwykłych ludzi zostało przewrócone do góry nogami. Między innymi Polska musi być przygotowana na przyjęcie uciekających przed konfliktem cywilów z Ukrainy.

Polecamy także: Awantura w TVP. Jaki do posła z Lewicy: „Czy Pan potrafi nie być chamem?” (wideo)

Brak entuzjazmu wobec obecności rosyjskiego żołnierza wyraziła pewna kobieta w krótkiej konfrontacji z żołnierzem rosyjskim.

Zdecydowanie aktualne wydarzenia uderzają w ludność cywilną na Ukrainie. Do sieci trafiło nagranie z rozmowy Ukrainki z rosyjskim żołnierzem. Kobieta zapytała mężczyznę, co tu robi. Ten w ramach odpowiedzi odparł, że jest na ćwiczeniach. „Jakich ćwiczeniach? Jesteś Rosjaninem?” — dopytuje Ukrainka.

Polecamy także: Kaczyński bezlitosny dla Nitrasa w Sejmie. „Do lekarza” (wideo)

Dalej żołnierz stara się zakończyć rozmowę. Według mediów kobieta miała nazwać Rosjan „okupantami”. Na koniec miała powiedzieć także: „Noś w kieszeni nasiona słonecznika. Niech kwiaty wyrosną na ukraińskiej ziemi po twojej śmierci”.

Nagranie poniżej.

 

Źródło: Polsat News, Onet

Polecamy również: 

Marta Lempart wróciła i szokuje. Takich słów mało kto się spodziewał (wideo)

Nowy sondaż wyborczy. Fatalne wieści dla KO i Donalda Tuska

Problemy Rafała Ziemkiewicza. Dziennikarz poinformował o tym wprost

Zaskakujące zdjęcie Wałęsy. Pokazał je Sławomir Cenckiewicz (foto)

Niepokojący wpis Roberta Mazurka. Dziennikarz podjął stanowczą decyzję