Putin ma coraz większe problemy wewnętrzne? Ważne słowa rosyjskiego polityka

Władimir Putin ma problemy wewnętrzne? Media obiegł wpis opublikowany przez Michaiła Matwiejewa z Komunistycznej Partii Federacji Rosyjskiej. Polityk w negatywny sposób odniósł się do aktualnej sytuacji, którą rozpoczęła Federacja Rosyjska przy pomocy swojego wojska. Co dokładnie napisał?

Polecamy także: To Rosję bardzo zaboli. Zachód może zastosować radykalną sankcję

W czwartek cały świat obiegła informacja o ataku Rosji na Ukrainę. Aktualnie oczy całego świata spoglądają właśnie na polskiego sąsiada ze wschodu, który stara się odpierać ataki ze strony rosyjskiego agresora. Nie brak także zdań, że Ukraińcy bardzo sprawnie prowadzą sprawy informacyjne.

W mediach pojawiają się wiadomości o bohaterskich zachowaniach żołnierzy w trakcie trwania konfliktu z Rosją. Padają także dane dotyczące strat, które ukraińskie siły zbrojne zadają wrogowi.

Polecamy również: Premier przekazał smutną wiadomość. Nie żyje były minister

W mediach pojawiają się także wiadomości, które z pewnością nie są na rękę władzom Rosji, a w tym przede wszystkim Władimirowi Putinowi. Mowa tu choćby o ostatnim wpisie zamieszczonym przez Michaiła Matwiejewa z Komunistycznej Partii Federacji Rosyjskiej. Rosyjski polityk kryrycznie odniósł się do sprawy dotyczącej konfliktu między Rosją i Ukrainą.

Władimir Putin ma problemy wewnętrzne? Rosyjski polityk krytycznie o działaniach Rosji

Media obiegł wpis opublikowany przez Michaiła Matwiejewa z Komunistycznej Partii Federacji Rosyjskiej. Polityk w negatywny sposób odniósł się do aktualnej sytuacji, którą rozpoczęła Federacja Rosyjska przy pomocy swojego wojska.

Polecamy także: Awantura w TVP. Jaki do posła z Lewicy: „Czy Pan potrafi nie być chamem?” (wideo)

Uważam, że wojna powinna być przerwana natychmiast. Głosując za uznaniem niepodległości republik separatystycznych w Donbasie, głosowałem za pokojem, a nie za wojną. Za tym, by Rosja stała się tarczą. Żeby nie bombardowano Donbasu, a nie za tym, by bombardowano Kijównapisał Matwiejew w nocy z piątku na sobotę.

Polecamy także: Kaczyński bezlitosny dla Nitrasa w Sejmie. „Do lekarza” (wideo)

Konflikt Ukrainy z Rosją trwa od czwartku. Przed rozpoczęciem ataku na Ukrainę poinformowano o uznaniu przez Rosję niepodległości dwóch separatystycznych republik ludowych – Donieckiej Republiki Ludowej oraz także Ługańskiej Republiki Ludowej. Po ataku Federacji Rosyjskiej na Ukrainę w kierunku Moskwy spływają głosy potępienia dla zachowania władz tego państwa.

 

Źródło: Onet, Twitter

Polecamy również: 

Marta Lempart wróciła i szokuje. Takich słów mało kto się spodziewał (wideo)

Nowy sondaż wyborczy. Fatalne wieści dla KO i Donalda Tuska

Problemy Rafała Ziemkiewicza. Dziennikarz poinformował o tym wprost

Zaskakujące zdjęcie Wałęsy. Pokazał je Sławomir Cenckiewicz (foto)

Niepokojący wpis Roberta Mazurka. Dziennikarz podjął stanowczą decyzję