Szokujące nagranie Straży Granicznej. Nagrano białoruskie służby (wideo)

Straż Graniczna za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała nagranie z bardzo wymownym opisem na temat sytuacji, która jest na granicy Polski z Białorusią. Nagranie zostało opublikowane w ostatnią niedzielę. – Przed nami kolejna ciężka noc – czytamy w opisie filmu opublikowanego przez polską Straż Graniczną. Co dokładnie zarejestrowały kamery SG?

Polecamy także: Senator KO wymienił sukces Tuska. Bezcenna mina dziennikarki TVP (wideo)

Sytuacja na granicy Polski z Białorusią od dłuższego czasu jest jednym z głównych tematów poruszonych w krajowych mediach. W związku z kryzysowym charakterem sytuacji w części województw podlaskiego i lubelskiego w pasie przy granicy z Białorusią wprowadzono stan wyjątkowy.

W ostatnią niedzielę za pośrednictwem mediów społecznościowych minister Mariusz Błaszczak poinformował, że na granicy Polski z Białorusią jest ponad 9 tysięcy polskich żołnierzy.

Polecamy również: Zaskakujący apel prezydenta. Doszło do nikczemnej kradzieży

Już ponad 9 tys. żołnierzy pełni służbę na granicy polsko-białoruskiej. Straż Graniczną wspierają żołnierze wojsk operacyjnych oraz Żandarmeria Wojskowa.  @terytorialsi cały czas prowadzą operacje #SilneWsparcie w obszarze przygranicznymnapisał szef MON na Twitterze.

Straż Graniczna i nowe nagranie

Sytuacja na granicy Polski z Białorusią jest od dłuższego czasu bardzo napięta. W pasie przy granicy z Białorusią obowiązuje stan wyjątkowy. Na miejscu codziennie aktywnie działa polska Straż Graniczna wraz z żołnierzami. Z komunikatu wydanego przez Straż Graniczną 1 listopada za pośrednictwem mediów społecznościowych wynika, że w ostatni dzień października cudzoziemcy podjęli 470 prób nielegalnego przekroczenia granicy. Z kolei wobec 87 osób wydane zostały postanowienia o opuszczeniu terytorium Polski.

Polecamy również: Wybuch śmiechu w Sejmie. Zalewski przekręcił nazwę swojej nowej partii (wideo)

Wczoraj cudzoziemcy podjęli 470 prób nielegalnego przekroczenia granicy Polski z Białorusią. Wobec 87 osób wydane zostały postanowienia o opuszczeniu terytorium Polski. Pozostałym próbom zapobiegliśmypoinformowała Straż Graniczna.

Dzień wcześniej – 31 października – Straż Graniczna opublikowała nagranie, z którego opisu możemy się dowiedzieć o działaniach podjętych przez służby białoruskie. Nagranie oraz także opis znajdują się poniżej:

Polecamy także: Dramatyczny wpis Magdaleny Ogórek. W tle rodzinna tragedia dziennikarki

W taki sposób wczorajszej nocy służby białoruskie przygotowywały się do przerzucenia migrantów na polską stronę granicy. Przed nami kolejna ciężka nocpoinformowała Straż Graniczna publikując nagranie.

Źródło: Twitter, Straż Graniczna

Polecamy także przeczytać: 

Szokujący wpis Wałęsy. Jest reakcja Cenckiewicza i Wyszkowskiego

Nowy sondaż wyborczy. Fatalne wieści dla trzech partii

Polska pogrążona w głębokim smutku. Nie żyje legendarny aktor i gwiazda telewizji

Olejnik także zakpiła z Kaczyńskiego. Ogórek mocno jej odpowiedziała

Kłeczek również bezlitosny dla Kropiwnickiego w TVP. „Pan poseł taki nadpobudliwy” (wideo)