Olejnik zakpiła z Kaczyńskiego. Ogórek mocno jej odpowiedziała

Magdalena Ogórek i Jarosław Jakimowicz na antenie TVP Info w programie „W kontrze” poruszyli temat dotyczący niedawnego wpisu dziennikarki Moniki Olejnik ze zdjęciem Jarosława Kaczyńskiego, który to opublikowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Temat poruszył Jakimowicz, a następnie kilka słów od siebie postanowiła dodać Magdalena Ogórek. O co dokładnie chodzi?

Polecamy także: Trzaskowski triumfuje ws. Marszu Niepodległości. Bezlitosna riposta Ziemkiewicza

Niedawno dziennikarka stacji telewizyjnej TVN – Monika Olejnik za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowiła opublikować zdjęcie, na którym znalazł się prezes Prawa i Sprawiedliwości – Jarosław Kaczyński. Z informacji medialnych wynika, że fotografia została wykonana podczas niedawnej konferencji prezesa Prawa i Sprawiedliwości z ministrem obrony narodowej.

Jarosław Kaczyński i Mariusz Błaszczak prezentowali wówczas założenia ustawy o obronie ojczyzny. Monika Olejnik do postu dołączyła fragmenty dwóch piosenek: „Śpij kochanie” i „Piosenka jest dobra na wszystko”. Aktywność dziennikarki w mediach społecznościowych nie obyły się bez uwagi ze strony dziennikarzy Telewizji Polskiej – Magdaleny Ogórek oraz także Jarosława Jakimowicza w programie „W kontrze”.

Magdalena Ogórek i Jarosław Jakimowicz na antenie TVP o poście Moniki Olejnik

Dziennikarka stacji telewizyjnej TVN – Monika Olejnik, za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała zdjęcie, na którym znalazł się prezes Prawa i Sprawiedliwości – Jarosław Kaczyński. Z informacji medialnych wynika, że zdjęcie ma pochodzić z niedawnej konferencji prasowej, w której to Jarosław Kaczyński brał udział.

Polecamy również: Mocne pytanie dziennikarza TVP do Tuska o UE. Zaskakująca odpowiedź (wideo)

– #nofilter „Ooooo, Śpij kochany, śpij! Gdy ufność Ciebie zmorzy. Gdy na Twą głowę spadnie Sprawiedliwych sen Gdy tylko zamkniesz oczy. Ja pod osłoną nocy Ucieknę stąd jak mogę najdalej. Ucieknę, bo Nie mogę tak dalej(…)”. #tekst #kayah #kompozytor #goranbregovicczytamy w części opisu posta Moniki Olejnik.

Polecamy również: Problemy Lecha Wałęsy. Były prezydent usłyszał zarzuty

Temat wpisu Moniki Olejnik został poruszony przez Jarosława Jakimowicza i Magdalenę Ogórek na antenie TVP.

Pojawiło się zdjęcie z tego słynnego spotkania, na którym pan prezes, z tym zegarkiem, nie wiem, na dłużej zamknął swoje oczypowiedział Jarosław Jakimowicz, po czym dodał, że pod postem znalazło się sporo negatywnych komentarzy.

Polecamy również: Mocne pytanie dziennikarza TVP do Tuska o UE. Zaskakująca odpowiedź (wideo)

Jadą od góry do dołu. Ja tak napisałem: dobrze, mówię, ale nawet prezes jeżeli, no po prostu, nie wiem, może być każdy zmęczony, może zasnąć na chwilę, różne rzeczy się dzieją, jeżeli nawet by tak było, to i tak śpiący jest sto razy lepszy i łyknął by was wszystkich bez programu, bez pomysłu na Polskę – kontynuował prowadzący „W kontrze” – Nudzicie gododał na zakończenie.

Kilka słów od siebie w tej sprawie dodała także Monika Olejnik

– Ja tylko dodam, bo być może to pojęcie się już zdewaluowało, ale szanowni państwo istnieje jeszcze coś takiego jak kultura osobista, savoir vivre. Tego typu spraw nie komentuje się. Być może pani Monika Olejnik o tym nie wie, być może nie wie o tym telewizja komercyjna – stwierdziła na antenie TVP Info.

Źródło: Wprost, TVP

Polecamy także: 

Zaskakująca sytuacja także w PE. Morawiecki: „Proszę mi nie przeszkadzać” (wideo)

Mocne słowa także o rzecznik Straży Granicznej. Rachoń nie wytrzymał

Zaskakujące także słowa brytyjskiego gwiazdora o Polsce. Mało kto się spodziewał

Jachira także będzie mieć poważne problemy? Mocne słowa polityka PiS (wideo)