Gwiazda serialu TVP przebrała się za o. Rydzyka. Zaskakujące nagranie (WIDEO)

Maria Winiarska zaskoczyła widzów i swoich fanów za sprawą nagrania, które z jej udziałem trafiło do sieci. Widać na nim tańczącą aktorkę znaną między innymi z serialu Telewizji Polskiej – Klan. W dodatku artystka miała na głowie maskę z twarzą o. Tadeusza Rydzyka. Nagranie ze swojego występu zamieściła w mediach społecznościowych. Czym była spowodowana publikacja aktorki w takim przebraniu?

Polecamy także: Dramatyczny wpis Magdaleny Ogórek. W tle rodzinna tragedia dziennikarki

Maria Winiarska to aktorka znana z bardziej i mniej znanych produkcji kinowych oraz telewizyjnych. Aktorka w swoim CV ma między innymi „Ile jest życia”, „Dyrektorzy”, „Miś”, gdzie wcieliła się w postać spikerki w Centrum Informacyjnym lotniska na Okęciu. Aktorka jest także dobrze znana fanom serialu „Klan”, gdzie odgrywa rolę Alicji Marczyńskiej. Poza tym Maria Winiarska wystąpiła także w serialu „Przyjaciółki”, „M jak Miłość”, „Druga Szansa”, „Na wspólnej” oraz także „Barwy Szczęścia”.

Polecamy również: Wybuch śmiechu w Sejmie. Zalewski przekręcił nazwę swojej nowej partii (wideo)

Prywatnie Maria Winiarska jest żoną znanego  aktora – Wiktora Zborowskiego. Ich córką jest Zofia Zborowska-Wrona, która podobnie jak jej rodzice także jest aktorką.

Maria Winiarska zaskoczyła widzów i fanów

Do zaskakującej sytuacji doszło na profilu w mediach społecznościowych, który należy do Marii Winiarskiej. Aktora znana przede wszystkim z serialu „Klan” postanowiła opublikować nagranie, na którym tańczy w masce z twarzą o. Tadeusza Rydzyka. Taniec ma być związany ze zbiórką pieniędzy w ramach akcji charytatywnej. W zamian aktorka postanowiła zatańczyć w masce z podobizną znanego kapłana.

Polecamy również: Zaskakujący apel prezydenta. Doszło do nikczemnej kradzieży

Jak ja coś obiecam to nie ma to tamto powiedziałam, że jeśli uzbieramy te ponad 9 baniek na @zosia.wyscigzsma to odtańcze taniec radości maskę mam iście halloweenową, osoby która, gdyby chciała to mogłaby w jednej chwili zakończyć pewnie wszystkie takie zbiorki P.S. Teraz zbieramy na @filip_kontra_sma_ !! Link do zbiorki w moim bio! Dalej kochani! Uratujmy kolejne życie malutkiego dziecka!napisała w mediach społecznościowych Maria Winiarska. Link z nagraniem jest TU lub na dole artykułu. 

Kim jest Winiarska?

Maria Winiarska to polska aktorka filmowa oraz teatralna. W roku 1973 została absolwentką PWST w Warszawie. Prywatnie jej mężem jest znany polski aktor – Wiktor Zborowski. Para artystów posiada dwie córki – Hannę oraz Zofię, która podobnie jak jej rodzice została aktorką.

Polecamy także: Senator KO wymienił sukces Tuska. Bezcenna mina dziennikarki TVP (wideo)

Maria Winiarska wystąpiła między innymi w filmie „Miś”, gdzie wcieliła się w postać spikerki w Centrum Informacyjnym lotniska na Okęciu. Widzowie Telewizji Polskiej mogą ją także kojarzyć z gry w serialu Klan.

Źródło: Instagram, Plotek

Polecamy także przeczytać: 

Szokujący wpis Wałęsy. Jest reakcja Cenckiewicza i Wyszkowskiego

Nowy sondaż wyborczy. Fatalne wieści dla trzech partii

Polska pogrążona w głębokim smutku. Nie żyje legendarny aktor i gwiazda telewizji

Olejnik zakpiła z Kaczyńskiego. Ogórek mocno jej odpowiedziała

Kłeczek bezlitosny dla Kropiwnickiego w TVP. „Pan poseł taki nadpobudliwy” (wideo)